FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

'BioWare' Yeni Shooter Oyunu ANTHEM'i E3'de Tanıttı

0

Yıllar sonra  BioWare'in sonraki büyük oyunu Anthem, Microsoft'un bugünkü LA'deki E3 basın toplantısında sergilendi. Bu oyunda Anthem dünyası içinde, insanların korunduğu bir şehrin duvarlarında yaşayan serbest çalışan birisiniz.

Tanıtım videosu aşağıda;

Sunum sırasında oyuncunun, duvarların ötesinde bulunan bazı işçileri kurtarmak için bir hedefi tamamlamaya çalıştıklarını gördük:

Oyuncular, istediğiniz gibi ayarlanabilen ve özelleştirilebilen exosuit giyiyorlar. Exosuit'lerin farklı türleri var; Örneğin, Ranger dengeli ve her amaca uygun, Colossus ise bir tank . Oyuncular aynı anda birden fazla Javelin sahibi olabiliyorlar.

Çekimler sırasında ana karakterin jetinin kıyafetinde olduğunu gördükten sonra sualtında yüzmek için kullandığını da gördük. Düşmanlar, hayvan ve robot karışımı yaratıklar. Manzara ise neredeyse post-apokaliptik yapıda görülmektedir. BioWare, oyunun türünü açık dünya ortamında "shared-world action-RPG" olarak adlandırıyor ve bu da Destiny oyunu ile yarışmak istiyormuş gibi geliyor.

Anthem 2018 sonbaharında piyasada olacak. Ancak Xbox dışında hangi platformlarda yer alacağı henüz belirtilmedi.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanGerçek Hayatta Gerçekleşecek İlk "Pokémon Go Etkinliği Duyuruldu yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.