BATTLEFIELD 5 OVERTURE GÜNCELLEMESİ ERTELENDİ!

BATTLEFIELD 5 OVERTURE

Battlefield 5 Overture güncellemesi bazı teknik aksaklıklar nedeniyle ertelendi. DICE bugün için tarih verilmiş Battlefield 5’in güncellemesini ekibin keşfettiği bir sorun nedeniyle erteleme kararı aldı. Yeni güncellemenin yayınlanmasının çok sürmeyeceğini belirten DICE, yeni bir tarih de verdi.

Stüdyonun Twitter’daki paylaşımında “ Oyunda sorun olmaması için güncellemeyi şuanda yayınlamıyoruz. Uzun bir gecikme olmayacağını öngörüyoruz,  4 aralıkta ve ilerleyen süreçte yeni haberlerle sizlerle olacağız.”   ifadeleri kullanıldı.

Yeni yamada Panzerstorm haritası bizlere sunuluyor.  The Last Tiger War Stories bölümü, araç kişiselleştirmeleri, talim atışı ve daha fazlası Reddit’in geçen hafta paylaştığı tanıtım videosunda mevcut.

Global topluluk yöneticisi Dan Mitre, Twitter’da yaptığı paylaşımda güncellemenin gecikmesine rağmen  DICE’ın yayınlamasına yönelik çalışmalarının altını çizdi ve Reddit’teki haftalık topluluk yol haritası çizelgesini paylaştı.

Aynı zamanda gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte oyuncuların yaşadığı bir çok sorunun ortadan kalkacağını, bu süre zarfında da detayların paylaşılmayacağını belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda çıkan Battlefield 5 oyununun Overture güncellemesi yayınlandıktan sonra geriye hiçbir sorunu kalmayacak.