ASSASSIN’S CREED VALHALLA Yeni Fragmanı İle Beklentileri Karşılamadı

Geçtiğimiz hafta Ubisoft, oyunun ana karakterini tanıtan ve  Viking Çağı’nda geçeceğini gösteren bir sinematik fragman ile Assassin’s Creed Valhalla oyununu duyurdu; fragmanı izleyen çoğu kişi oldukça beğenmişti.

Oyuncuların ağzının suyunu akıtacak fragmanda oynanışa dair bir şey paylaşılmış değildi. Assassin’s Creed oyunları söz konusu olduğunda, hayranların beklentilerinden biri de haliyle oyun içinden görüntüler oluyor. Oyunu sadece havalı sahnelere sahip bir sinema filmi değil, bir oyun olarak doğru bir şekilde değerlendirmek için gereken de bu.

Ancak Ubisoft, yeni videonun başlığına oynanış fragmanı yazmasına rağmen neredeyse hiç oyun içi oynanış içermeyen bir video paylaştılar.

 CREED VALHALLA

Evet Ubisoft neredeyse hiç oynanış içermeyen yeni bir fragmanı paylaştı. Fragman kendisi kötü değil, ama aslında vaat ettiklerini teslim edemiyor, bu da hayal kırıklığı yaratıyor. Oyuncular bu oyun için heyecanlı olsa da bu durum beklentilerini karşılamayan video için çoğunlukla beğenmeme tuşuna basmalarına engel olmadı.

Bu yazıyı yazdığımız saatlerde Ubisoft’un Assassin’s Creed Valhalla için oyun fragmanı, 18 bin beğenmemeye  karşı 11 bin beğeni aldı. Ama bu fragmanın kötü olduğunu göstermiyor, ama kesinlikle oyuncuların görmek istediği şey değildi. Oyuncular da beğenmeme tuşuna basarak Ubisoft’un bunu bilmesini sağladıklarından emin oluyorlar.