Iroha, SAMURAI SHOWDOWN’a Geliyor. Yeni Aksiyon Paketinin Yayınlanma Tarihi Açıklandı

Samurai Shodown serisinin hayranları için bazı harika haberlerimiz var çünkü SNK tamamen Iroha’ya odaklanan yepyeni bir oyun fragmanı yayınladı. Bu da sevgili Samurai Shodown VI karakterinin gerçekten önümüzdeki hafta kullanılabilir olacağını ortaya koyuyor; daha net bir tarih vermek gerekirse 13 Mayıs Çarşamba günü oyuna geleceğini söyleyebiliriz.

Bu yılın Ocak ayında SNK, Mina Majikina, Sogetsu Kazama ve Iroha’yı içeren ücretli bir DLC aracılığıyla Samurai Shodown’a dört yeni karakterin ekleneceğini duyurdu. Dördüncü karakter hala bir gizem. Bu yüzden geliştiricilerin bu gizemli karakteri yayınlamasını biraz daha beklemeniz gerekecek.

Şimdiye kadar, SNK bu karakterleri aylık olarak yayınladı, ancak Iroha’nın yayınlanması kesinlikle bir aydan biraz daha uzun sürdü. Birçok oyuncu bu geri dönen savaşçının Nisan ayında listeye katılmasını bekliyordu.

Iroha’nın bir aydan biraz daha geç yayınlanmasının Coronavirus salgını ile ilgisi olup olmadığını net olarak söylemek mümkün değil. Ancak durum öyle de olabilir. Eğer öyleyse, Samurai Shodown’un PC versiyonunun da bir gecikme yaşayacağı da muhtemeldir.

Samurai Shodown  şu anda PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve Stadia için oynanabilir durumda.
 

https://www.youtube.com/watch?v=Mq7m9POQ4dM&feature=emb_title