The Witcher 3. Sezon İçin Yeni Oyuncuları Duyurdu | Kadro Genişliyor

Netflix, önümüzdeki sezon yani The Witcher 3. sezon dahilinde diziye katılacak olan dört yeni ismi duyurdu. Duyuru The Witcher’ın resmi Twitter hesabında yayınlandı.

Diziye yeni katılan oyuncular

Dizide, Gallatin rolünde Robbie Amell, Milva rolünde Meng’er Zhang, Prince Radovid rolünde Hugh Skinner ve Mistle rolünde Christelle Elwin olacak. Diğer karakterlerin aksine Gallatin ile şimdiye kadar hiç karşılaşmadık. Kitaplarda veya oyunlarda bulunmayan bu karakter Netflix tarafından yaratılmış gibi gözüküyor.

Peki kimdir bu karakterler gelin birlikte bakalım.

Gallatin – The Witcher 3. Sezon Oyuncuları

Doğuştan savaşçı olan Gallatin, Nilfgaard adına savaşan gerilla Scoia’tael ordusuna liderlik ediyor. Scoia’tael, kendi vatanları için savaşan, çoğunlukla elfler tarafından oluşturulmuş asi bir ordudur. Açık sözlü ve halkına oldukça bağlı olan Gallatin ile son sezonda elflere liderlik eden Francesca arasında bir iktidar mücadelesi kaçınılmaz görünüyor. Gallatin karakteri ve haliyle Francesca ile girişeceği mücadele kitaplarda yok. Bu durum Netflix için yeni bir meydan okuma olarak da değerlendirilebilir. Kitaplardan uzaklaşıldıkça senaryo kalitesinin düştüğünü söyleyen The Witcher hayranlarının gözü hiç kuşkusuz Gallatin ve onun hikayesi üzerinde olacak.

Robbie Amell daha önce Upload, Code 8, Resident Evil: Welcome to Raccoon City yapımlarında rol aldı.

Milva

Henüz çocukken Brokilon Ormanı dryadları tarafından alıkonulan Milva, kitaplardaki en güçlü karakterlerden birisi. Okçuluk konusunda çok yetenekli olan Milva aynı zamanda hayatta kalma ve avcılık konularında da uzman.

Meng’er Zhang, Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings filminde oynamıştı.

Prince Radovid

Kendini bir anda Redanian İstihbaratı’nın içinde bulan, Kraliyette çapkınlığıyla tanınan Kral Vizimir’in küçük kardeşi Radovid, yakışıklılığı ve çekiciliğiyle nam salmış olmanın yanı sıra keskin bir siyasi zekaya da sahip.

Hugh Skinner daha önce Mamma Mia Here We Go Again!, Falling For Figaro, Fleabag yapımlarında rol aldı.

Mistle

Mistle, zenginlerden çalıp çoğu zaman kendilerine, bazen de fakirlere veren uyumsuz gençlerden oluşan bir çete olan The Rats’ın bir üyesidir. Şüpheci ve intikam peşinde olan Mistle, her şeyi değiştirecek bir fırsatla karşılaşıncaya kadar bu sert tutumunu sürdürmeye devam eder.

Christelle Elwin daha önce Netflix’in Half Bad ve Bloods yapımlarında rol aldı.

Çekimlerine nisan ayının ilk günlerinde başlanan The Witcher 3. Sezonun ne zaman yayınlanacağıyla ilgiliyse henüz net bir bilgi yok.

Sitemizde The Witcher 2. sezon incelemesi yazımıza da göz atmayı unutmayın.