FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

'THE GIFTED'ın 6 Dakikalık Ön Gösterim Videosuna Göz Atın

Genç mutantların dizisinden ilk uzun video

0

Marvel'ın mutantlarının hayatları her zaman zor olmuştur. Fox'un yeni X-Men dizisi The Gifted da bunlar ilgili bir istisna taşımıyor. Dizinin önümüzdeki Pazartesi başında yayınlanacak olan pilot bölümünün ilk altı dakikası yayınlandı. Bu video dizide gerçekleşecek olaylar konusunda bize  bilgi veriyor. Tabi yine mutantlar adına kötü şeyler oluyor.

The Gifted'ın ön gösterim videosunda  polislerden kaçmaya çalışan Blink'i (Jamie Chung) görüyoruz. Blink Mutant Gözaltı Merkezinden kaçtıktan sonra Polaris, Thunderbird ve Eclipse'e katılıyor. Bu ekip diğer mutantları korumaya ve onları sığındırmayı kendine görev edinmiş bir takım.

The Gifted'ın 6 dakikalık ön gösterim videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Reed (Stephen Moyer) ve Caitlin Strucker's (Amy Acker) çocukları olduğunda hayatları alt üst hale gelir. Çünkü çocukları Lauren (Natalie Alyn Lind) ve Andy (Percy Hynes White) mutant güçleri ile doğmuşlardır. Fakat ailedeki sorun yaratan durum, Reed Strucker'ın işinin mutant güçleri ile suç işleyenleri hapse atmak olmasıdır.

THE GIFTED

X-Men dünyasını diziye taşıyan bu yapımın X-Men filmleri ve Legion dizisi ile çapraz yapımlarının çekilip çekilmeyeceği de merak konusuydu. Ancak dizilerin farklı evrenlerde geçtiği bu nedenle böyle bir şeyin olmayacağı açıklandı.

Önceki yazımız olan THOR: RAGNAROK'un Üçüncü Fragmanı Karşınızda! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.