SUICIDE SQUAD 2 Ortalığı Şimdiden Karıştıyor: James Gunn, Dave Bautista’yı Filmde Görmek İstiyor

Ülkemizde Gerçek Kötüler (Suicide Squad) olarak bilinen yapım sinema severler ve çizgi roman sevdalıları arasında pek de iyi anılmayan bir yapımdı. Fakat serinin devam filmi yani Suicide Squad 2 için gelen haberler sinema dünyasını bu aralar meşgul ediyor.

Suicide Squad 2 için yapımcı koltuğunda Galaksinin Koruyucuları’nın yapımından attığı tweetlerden ötürü kovulan James Gunn var. Gunn geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Dave Bautista’yı yeni filminde Peacemaker olarak görmek istediğini belirtti.

SUICIDE SQUAD 2
“James Gunn sayesinde tüm hayatım değişti” – Dave Bautista

Geçen yıl Bautista’nın verdiği röportajlarda Disney ile çalışmak isteyip istemediği konusunda pek de emin olmadığını ifade etmişti. İşleri daha da ilginçleştiren şey ise Gerçek Kötüler filminin yapımında Gunn’ın yer alacağı duyulduğunda Bautista’nın “Nereyi imzalıyorum !” şeklinde atmış olduğu tweet.

bautista,

Ortalık bu kadar hareketli iken Galaksinin Koruyucuları tarafında hala bir ses yok. Halihazırda Marvel Studios ile çalışan Bautista için ise elinin kolunun bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Güncel sözleşmesi onun herhangi bir şekilde DC yapımında yer almasını hukuken yasaklıyor. Eğer Warner Bros. yeni çıkacak filmleri için Bautista ile anlaşmak istiyor ise içinden çıkılması güç hukuki prosedürlerle uğraşacağa benziyor.

https://vignette.wikia.nocookie.net/marvel_dc/images/2/2e/Peacemaker_001.jpg/revision/latest?cb=20091015231030
Peacemaker

Güncel haberler Gerçek Kötüler 2 filmi için işlerin hızlı bir şekilde ilerlediğini ve oyuncu seçim aşamasına geçtiğini belirtiyor. Warner Bros.’un herhangi bir hamle yapıp yapmayacağı merak konusu, yani “Bautista’yı yeni filmde Peacemaker olarak görebilecek miyiz?” sorusunun cevabını almak için uzun süre beklememiz gerekmeyebilir.

6 Ağustos 2021 tarhinde beyazperde ile buluşması beklenen film için sinema dünyasında hareketliliğe neden olacağını söylemek şimdiden mümkün.

Sinema, dizi, oyun sever