PSYCHO PASS 3. Sezon İçin Hazır mısınız?

Daha fazla Psycho Pass bölümü izlemek için hazırlanın. Çünkü anime 3. sezonu ile dönüyor. Production I.G anime stüdyosunda Naoyoshi Shiotani’nin yönetiminde gelecek olan Psycho Pass 3. sezon ilk bölüm, Japon Fuji TV kanalında yayınlanacak.

Akira Amano’nun orijinal karakter tasarımları da animeye dönüyor. Arata Shindou’yu seslendirecek olan Yuuki Kaji ve Mikhail Ignatov’u seslendirecek Yuichi Nakamura da şu anlık seslendirme kadrosunda yer alacağı belirtilen isimler.

Daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın. Aşağıda 3. sezon için gelen görseli görebilirsiniz.

 

Psycho Pass’ı hiç izlememiş olanlar için kısaca konusu:

Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işledikleri zaman işledikleri suçun derecesini ölçebilen “Psycho-Pass” adında bir cihaz icat edilmiştir. “Dominators” adlı silahlar ise sadece Psycho-Pass adlı cihazın üst düzey suçlu olarak gösterdiği kişiler üzerinde etkili olan bir silahtır.

Akane Tsunemori, güvenlik okulundan birincilikle mezun olmuş ve özel olarak kurulmuş olan “Unit 1” adlı güvenlik biriminin başına getirilmiştir. Bu birimin özelliği, üst düzey suçlu ve aynı zamanda yetenekli olan, Dominators adlı silahlarla kontrol altında tutulan kişilerden oluşuyor olmasıdır.

Orijinal websitesi için tıklayın.