Yüce İmparator Palpatine STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER ile Geri Dönüyor

Gözleriniz sizi yanıltmıyor, Star Wars: The Rise of Skywalker fragmanı gösteriminin sonunda yüce imparator Palpatine ‘nin kendi sesinden de işittiğimiz gibi Ian McDiarmid yeni filmde yer alacak. Şüphesiz ki ortada hiçbir dedikodu veya sızan haber olmaması bu gelişmeyi hayranlar için tarif edilemez bir sürprize dönüştürdü. Bu gelişmeyi onaylayan nitelikteki ilk açıklama J.J. Abrams ile panel sonrası görüşen James Dyer’ın

Fragmana veya McDiarmid’in sahnede görünmesine dair hala akıllarda soru işareti kaldı ise şunu söyleyebilirim ki Palpatine The Rise of Skywalker’da %100 gözükecek.

şeklinde attığı tweet ile geldi. Kendisi ayrıca Abrams’ın, McDiarmid’in setteki varlığına dair herhangi bir haber sızmaması karşısında etkilendiğini ve hala inanamadığını belirtiyor.

İmparatoru son görüşümüzü düşünürsek kendisinin nasıl olup da seriye geri dönebildiğini açıklamak güç. Cevaba dair bazı ipuçlarını Star Wars’un yeniden şekillenen evreninde bulabilmemiz ise işten bile değil. Her şeye rağmen yüce imparatorun o güç veren sesini tekrar duymak biz takipçilerine yeni Star Wars filmine dair beklentilerini tavan yaptırmaya yetiyor.

Sinema, dizi, oyun sever