Yeni Star Wars Droidi Açığa Çıktı Karşınızda C2-B5

Sevimli R2-D2’muz yoksa karanlık tarafa mı geçti? Hayır ama yeni İmparatorluk’un astromech droidi biraz tanıdık görünüyor.

C2-B5, sonbaharda vizyona girecek Rogue One: A Star Wars Story’de ilk kez beyaz perdede karşımıza çıkacak. C2-B5 İmparatorluk için çalışacağından onun bizim sevilen R2-D2’muzdan daha sinirli ve şeytani olduğunu düşünebiliriz.

c2 c5

Droid, Star Wars Show’un son bölümünde resmi olarak ortaya çıkarıldı ve onun hayattaki amacı ve tümüyle siyah olan tasarımı hakkında biraz bilgi sahibi olduk. Görünüşe göre o, İmparatorluk ordusunun mekanik güçlerinden, onların bakım ve onarımından ve güncel tutulmasından sorumlu. Ona bina işlerinden sorumlu kapıcı robot da diyebiliriz. Star Wars Show’un konuğu olan  Pete Townley’in söylediğine göre  C2-B5 droidlerinin onları isyandan korumak için yarı düzenli hafıza silme  işleminden geçmeleri gerekiyor. İmparatorluk teknikerleri droidlerin özgürleşmelerine izin vermiyor. Bir başka deyişle,  R2-D2’nun aksine onlar özgürlüğün tadını çıkaramıyor.

Aşağıdaki videodan Star Wars Show bölümünü izleyebilirsiniz.

Kaynak: Comicbook

Destek Ol

Giriş / Kayıt

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Dosyalar yükleniyor...