Deadpool 2’de Olması Gereken 5 Marvel Karakteri

Gişe başarısından sonra Deadpool 2’de daha çok Marvel karakteri görmek mümkün olabilir.

Marvel hayranlarının Deadpool 2 için yüksek beklentileri var. Buna rağmen ilk filmde Ryan Reynolds “Merc with a Mouth” olarak karşımıza çıktı, sadece 2 tane X-Men vardı ve çok az bilinen birkaç Marvel karakteri mevcuttu. Kim bilir belki de devam filminde bu beklentiler cevap bulur ve Wade Wilson’ın arkadaşlarından daha fazlasını görebiliriz. Bakalım Wolverine, Deadpool ile ekranı daha çok paylaşabilecek mi?

  1. Taskmaster

Fanlar Taskmaster’ın Deadpool’un ilk filminde görünmesi gerektiğini iddia ediyorlar. Ama ne yazık ki bu Marvel karakteri solo filmin dışında bırakıldı. Yine de fanlar Deadpool 2’de Tony Masters’ı görmeyi umut ediyorlar. Sonuçta eğer o filmin parçası olursa Avengers da filmde kısa bir görünebilir.

  1. Domino

Domino’nun, Deadpool 2’de görünecek büyük Marvel çizgi roman karakterlerinden biri olacağı söyleniyor. Neena Thurman X-Force’nin bir üyesi, Colossus ile bağlantısı var ve ilk Deadpool filminde zaten görüldü. Buna ek olarak, devam filminde görünecek olan Wade Wilson’ın zaman yolculuğu yapan arkadaşıyla da bir ilişkisi var.

  1. Cable

cable deadpool 2

Deadpool fanlarının hemfikir oldukları bir konu varsa o da, devam filminin Nathan Summers olmadan eksik kalacağı. Her iki karakter de kendi çizgi roman serileri olan Cable & Deadpool’da oynadı ve komik bir Marvel ilişkisi yaşadı. Ryan Reynolds, Cable’ın Deadpool 2’de olacağını zaten kabul etti.

  1. Spider-Man

Muhtemel bir Spider-Man/Deadpool geçişi hakkında söylentiler var. Peki, yeni Peter Parker’ın Deadpool 2’nin bir parçası olması mümkün mü? Umarız yapımcılar bu iki karakterin devam filminde bir araya gelmesiyle ne kadar çok para kazandıracağının farkına varırlar.

  1. Wolverine

Wolverine’in bir başka filmde Merc with a Mouth ile bir araya gelmesinin zamanı gelmiş olabilir. İlk Deadpool filmi,  Hugh Jackman’ın ikonik karakterine pek çok göndermede bulundu. Ama Game N Guide’ın haberine göre Deadpool 2 ‘de farklı bir Wolverine görebiliriz. Belki de Wade Wilson’ın yanında Laura Kinney’i görürüz.

Deadpool 2’nin 2017 yılında çıkması bekleniyor.