Yeni Alternatif BLACK WIDOW Fragmanının Tarihi Açıklandı!

Yeni BLACK WIDOW Fragmanı, Bir Amerikan Futbolu Oyunu Esnasında Gösterilecek!

Biliyoruz ki dünya genelinde Marvel ve MCU fanatiklerinin çoğu bu sene Black Widow ile Eternals’ı beklemekteler. Ama önceliğimiz elbette Black Widow’dan yana… Çünkü Black Widow filmi 1 Mayıs 2020 tarihinde beyazperdelerde yayınlanacak iken, Eternals filmi ise 6 Kasım 2020 tarihinde yayınlanacak.

Ancak Black Widow cephesinden yeni bir gelişme ortaya çıktı! Ve bu gelişme, ABD’ye özgün bir Amerikan Futbol final maçı olan NFL Super Bowl (Süper Kupa) tarihini beklememize gerek kalmayabilir! Yani demek oluyor ki; aslında haftalar içinde gelecek. Cumartesi öğleden sonra üniversitenin Amerikan Futbolu oyunları sırasında Marvel, yeni bir Black Widow fragmanının yolda olduğunu ortaya koyan bir reklam yayınladı.

Yeni BLACK WIDOW Fragmanı Ne Zaman ve Niçin Yayınlanacak?

Bir televizyon spotuna göre yaklaşan Marvel’ın gişe rekorları kıran filmlere özel olarak; ilk fragmanından bir ay on gün sonra, yani 13 Ocak 2020’de NCAA’s National Championship maçında yayınlanacak. Ancak bunun (3 Şubat 2020 tarihindeki) NFL-SB maçında yayınlanacak olan özel bir spot ile bir ilgisinin olmadığına dair altını da çizmeliyim. Yani demek oluyor ki; Şubat’ta bile değil, bu da Disney’in televizyon spotları için başka bir programlama parçası olduğunu anlamına gelmektedir.

Aynı Twitter kullanıcısına göre öbür bir tweet’te eğer alternatif Black Widow fragmanı 13 Ocak 2020 tarihinde akşam saat sekizde yayınlanacak ise, başka ülkelerin başkentlerindeki saat farklarını da yayınlanmayı ihmal etmedi elbet… Ben size liste olarak paylaşayım:

Fransa – Gece Saat 2.00 (14 Ocak),

Brezilya – Akşam Saat 22.00 (13 Ocak),

Meksika – Akşam Saat 19.00 (13 Ocak),

Rusya – Sabaha Doğru Saat 4.00 (14 Ocak),

Hindistan – Sabaha Doğru Saat 6.30 (14 Ocak),

Çin – Sabah Saat 9.00 (14 Ocak),

Avustralya – Öğle Saat 12.00 (14 Ocak) ve

Türkiye – Sabaha Doğru Saat 4.00 (14 Ocak).

Alternatif Black Widow Fragmanı ve Gösterim Tarihleri…

13 Ocak tarihinde başka bir fragman yayınlanırsa, Super Bowl fragmanının Ocak ayındaki fragmanın kısaltılmış hali olarak da görebiliriz. İlk spotlarından “Super Bowl” spotu, ülkemiz saatine göre 3 Şubat 2020 tarihinde yayınlanacak. İkinci fragmanı ise önümüzdeki Mart ayının ortalarına doğru yayınlanması beklenebilir. Son olarak “Online bilet satışı duyurusu da dâhil” çeşitli spotlar Nisan ayının ilk haftalarında yayınlanacak. Film ise önümüzdeki yıl 1 Mayıs’ta yayınlanacak.