X-MEN DARK PHOENIX : İşte Yeni Uluslararası Fragman

20th Century Fox X-Men Dark Phoenix için yeni bir uluslararası fragman yayınladı.

Simon Kinberg,  X-Men Dark Phoenix ile yönetmen koltuğuna ilk kez oturuyor. Kinberg bu filmi X-Men filmi uyarlamalarının yeni bölümlerinin bir başlangıcı olarak gördüğünü söyledi ve ekledi, “Bunu yeni bir bölüm olarak görüyorum.”

“Uyarlamayı farklı bir eksene taşımak olarak görüyorum ve bu gelecek olanın da aynı tonda olacağı anlamına gelmiyor. Sadece gelecek olanın daha farklı bir tonda olacağı anlamına geliyor. Bence yıllardır X-Men, Bryan[Singer] gerçekten süper kahraman üslubunu 2000 ve 2001’de ilk çıkışından bu yana değiştirdi. O zamanlarda süper kahraman filmleri aslında o kadar da popüler değildi. Doksanlı yılların ortasında birkaç başarısızlık vardı ve o kadar da fazla süper kahraman filmi yoktu.

“Yine de sanırım bu 20 yıl önceydi.  Artık görünüşün, hissin, tonun ve ortamın bu filmlerde değiştirilmesi gerektiğini hissediyorum. Bu filmin ilerlemeyeceği anlamına gelmiyor. Yönetmen koltuğuna bir sonraki film için kim oturursa otursun, farklı bir film yapabilir, farklı bir film yapmak zorunda!”

 

Gelecek X-Men filmleri; The New Mutants 2 Ağustos 2019’da ve Gambit ise 13 Mart 2020’de sizlerle olacak.