FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

JAMES WAN, AQUAMAN'de Silinen Sahne Üzerine Konuştu

0

Aquaman'in köklü bir hikayesi olduğundan dolayı yapım, kahramanın çocukluğundan beri suyun altında nasıl nefes aldığını ve deniz yaratıklarıyla nasıl konuşabildiğini açıklayan birkaç geçmişe dönüş sahnesi içeriyor. Ancak Aquaman'de silinen sahne de mevcut.

James Wan, Aquaman'de silinen sahne üzerine konuştu.

Yine de filmin son halinde Aquaman'de Arthur Curry'nin kökenine dair her detay gözükmedi. Yönetmen James Wan kesilmesine üzüldüğü bir sahneyi gün yüzüne çıkardı. İşte onun sözleri:

" Sonuç olarak hikayeyi taşımadığını düşündüğüm birkaç sahneyi sayabilirim ve zaten filmin istediğimden daha uzun olduğunu biliyordum. Böylece kesilecek birkaç sahne arıyorsunuz. Böylelikle Blu-Ray ve DVD'lerde olacağını düşündüğüm bir sahne var ve bu sahneler Arthur'un ilk kez suyun altında nasıl nefes  almayı öğrendiğini gösteriyor."

 

Aquaman filminin sinema sürümünün uzunluğu 2 saat 23 dakika. Gişe rekorları kıran bir süper kahraman filmi için bu oldukça standart bir süre ancak filmi iki buçuk saat uzunluğa uzatmak filmin temposunu düşürmüş olurdu. James Wan da hikayenin akıcılığını devam ettirebilmek için birkaç geçmişe dönüş sahnesini filmden çıkarmak zorunda kaldı ve öyle görünüyor ki bu sahne,  genç Arthur'un suyun altında nefes almayı ilk kez nasıl öğrendiği hakkında.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.