WB, SUPERMAN’den Uzaklaşsa da SUPERGIRL Filmi İçin Çekimler Başlıyor

Warner Bros, Batman rolü için Ben Affleck’ten sonra Robert Pattinson’la anlaşarak Batman karakteri üzerindeki ilerleyiş sorununu çözdü gibi görünüyor. Stüdyo ayrıca beyazperdede Superman’in maceralarının da yeniden düzenlenmesi üzerine de yoğun bir çalışma içinde gibi.  Supergirl filmi haberi DC hayranlarını mutlu edebilir.

Duyduğumuza göre, şu anda Henry Cavill’in Superman rolü sona erdiğinden ilk olarak yerine Superman’in Kriptonlu kuzeni Supergirl’e odaklanılacak. Yani şu anda Çelik Adam’dan ziyade Kara Zor-El’in beyazperdeye aktarılması için çalışılacak.

supergirl comics ile ilgili görsel sonucu

Forbes, WB’un düşündüğümüzden daha ileride olduğunu ve aslında 2020’nin ilk çeyreğinde bir Supergirl filmi çekmeye başlayacağını iddia etmekte.

Forbes, önümüzdeki birkaç ay boyunca Dünya Bankası’nın kimlerin sinema Kara Kara-El’i olarak kullandıklarını açığa çıkarabileceğini yazıyor. Bununla birlikte, henüz henüz taşa konmuş gibi görünmüyor, çünkü üretim başlangıç ​​tarihinin şu anda yalnızca “geçici olarak” doğrulandığını not ediyorlar.

Forbes, Warner Bros’un önümüzdeki aylarda kimin Kara Zor-El olarak rol alacağını açıklayabileceğini de belirtmekte.
Bununla birlikte, henüz her şey oturmuş gibi görünmüyor çünkü yapımın çekimlerinin başlangıç ​​tarihinin şu anda yalnızca “geçici olarak” doğrulandığını not etmişler.

Önceki haberler Supergirl filminin The Batman gibi, DCEU’nun belirsizliğinden kurtulacağını ve 1970’lerde geçeceği üzerineydi.

Ne dersiniz Warner Bros. DCEU için yeni Batman ve Supergirl filmlerinden yola çıkarak iyi bir kronoloji yaratabilecek mi? Yorumda bulunmayı unutmayın.