Ünlü Bir Müzisyen Walking Dead’de Rol Kapmak İçin Uğraşıyor

Walking Dead 6 sezondur fan kitlesini hayli katladı ve bu fanlardan bazıları da ünlülerden oluşuyor. Hatta onlardan birkaçı konuk olarak dizide yer aldılar. Ama o ünlülerden biri var ki hala Walking Dead’in bir parçası olmayı başaramadı ama denemekten de vazgeçmedi. O ünlü Chris Daughtry’den başkası değil. Müzisyen konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Dürüstçe, Walking Dead’de olmak için kulis yapıp duruyorum. Geçtiğimiz sezon seçmelere katıldım. Suratının yarısı yanmış, sarı saçlı elemanı hatırlıyor musunuz? İşte o rol için elemelere katılmıştım. Belki de  onu oynayamamam iyi birşey olmuştur çünkü ondan nefret ettik, ileride belki sevilen bir rolde olurum”

chris daughtry

Walking Dead’de olmak için beklentisini biraz düşürürse daha fazla şansı olabilir ama Chris Daughtry ana karakterlerden birini oynamak istiyor. Bunun için de tabiki sıradan zombi seçmelerinden daha zorlu bir eleme sürecinden geçmesi gerekiyordur. Eğer Daughtry zombi makyajı yaptırıp, korkunç şekilde görünmeye razı olmazsa, Rick  ve tayfasına katılmak için daha çok bekler gibi görünüyor.