Dost Oyuncaklar Yine Bizlerle; “TOY STORY 4” İçin İlk Fragman

2010 yılında serinin son yapımını izledikten sonra birçok kişi büyük bir merakla Toy Story 4 ‘ü beklemekteydi. Ve yeni fragman sonunda geldi.

Yeni fragmanda  barış ve sevgi içerisinde el ele tutuşmuş çetemizi görüyoruz. Arkaplanda ise Joni Mitchell çalıyor. O anda Forky çığlık atıp bir oyuncak olmadığını ve oraya ait olmadığını söylüyor. Bu videoda pek de fazla birşey göremesek de Toy Story evreni hakkında bazı soruları gündeme getiriyor. Ham ve cansız bir materyal ne zaman yaşayan, düşünen bir oyuncak haline gelir. Plastik bir çatala biraz ekleme yapmak ona hayat mı veriyor? Yoksa başka bir şey mi söz konusu?

İşin felsefesini bir yana bırakırsak Disney, bu yeni ve tedirgin karakterin bu filmde merkezde yer alacağını belirtiyor.

Woody, dünyadaki yeri konusunda her zaman emin olmuştur ve onun önceliği çocuğa bakmaktır. Ama Bonnie’nin odasına “Forky” (şu garip çatal) denen isteksiz yeni bir oyuncak eklenir. Woody, eski ve yeni arkadaşların yanında bir yolculuğa çıkacak ve dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olabileceğini gösterecek.

 

Josh Cooley(“Riley’s First Date?”) tarafından yönetmenliği üstlenilecek filmin yapımcıları Jonas Rivera(“Inside Out,” “Up”) ve Mark Nielsen, Disney Pixar‘ın Toy Story 4 filmi 21 Haziran 2019’da vizyona girecek.