TOM HOLLAND, Spider-Man Rolüne Veda mı Ediyor?

Spider-Man: No Way Home yıldızı Tom Holland’dan gündeme bomba gibi düşen bir açıklama geldi. Tom Holland, Spider-Man rolü ve kendi geleceğiyle ilgili planlarından ve yeni bir Spider-Woman filminden bahsetti.

Tom Holland Oyunculuğu Bırakacak mı?

Tom holland spider-man
Tobey Maguire, Tom Holland ve Andrew Garfield – Spider-Man

Gamespot haberine göre Marvel’in haylaz süper kahramanı Spider-Man’e son 6 yıldır hayat veren Tom Holland, son film sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Henüz 19 yaşındayken Spider-Man rolünde oynayan ve şu an 25 yaşında olan ünlü yıldız, sinemada en büyük başarıyı yakalayan Spider-Man uyarlamalarına imza attı. Son filmi No Way Home, ilk hafta sonunda 587 milyon dolarlık global hasılat ile rekor kırdı. Gelmiş geçmiş en çok hasılat yapan ilk üç film arasına girmeyi başardı. Ama bu yapım Tom Holland’ın son Spider-Man filmi olabilir. 

“Üç defa üst üste Spider-Man serileri çekildi ve biz hepimiz aynıydık. Farklı bir şeyler görmek güzel olabilirdi.”

Bu sözünde daha önce çekilen serilere işaret ediyor. Böylece ünlü aktör belki de Spider-Woman görmenin güzel olabileceğini söylüyor. Diğer yandan “Son altı yılımı kariyerime ayırdım. Biraz ara vermek ve aile kurmak ve dışarıdaki dünyayı keşfetmek istiyorum.” dedi. Ayrıca Holland eğer aktör olmasaydı öğretmen olabileceğini de ekledi. Holland’ın röportajındaki diğer sözleri ise şu şekilde; “Spider-Man’e veda etmek istemiyorum ama veda edebileceğimize hazır olduğumu hissediyorum.” Buna ek olarak gelecekteki Spider-Man uyarlamalarının çeşitliliğine vurgu yaptı. “Belki de Spider-Gwen veya bir Spider-Woman olması gerekir.”

Sizce Tom Holland, Spider-Man rolüne daha kaç yıl devam eder?

Bu yazımız da ilginizi çekebilir. Spider-Man: No Way Home Sonrası Hangi Marvel Filmleri Gelecek?