The Amazing Spider-Man 3 ve Spider-Man 4 Gelir Mi? | Söylentiler ve Teoriler

Spider-Man No Way Home‘da Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ı görmemiz sayesinde hayranlar bu ikilinin yeni filmlerini görmeyi oldukça istiyor. Özellikle de Andrew Garfield’ın heyecanlı ve istekli performansı sayesinde onun The Amazing Spider-Man 3 filminin gelmesini hayranlar çok fazla istiyor. Söylentilere göre Andrew Garfield olası bir Spider-Man 3 filmine sıcak bakıyor. Ancak kesin bir bilgi vermek için henüz çok erken. Tobey Maguire’in filmlerinin de devam etmesini isteyen çok fazla kişi var.

The Amazing Spider-Man 3 Senaryo Teorileri

Peki The Amazing Spider-Man filmi devam ederse nasıl senaryolar olabilir? Bana soracak olursanız çoklu evrenleri yeni keşfeden Andrew’in Peter’ı, Gwen’ı buralarda arayabilir. Böylece Spider-Gwen’ı da live action olarak bu maceraya dahil etmiş olurlar. Emma Stone’u ve Andrew Garfield’ı bir daha bir arada görmek bence güzel olur. Bunlarla beraber Miles Morales de Andrew’in evreninde ortaya çıkabilir. Zaten No Way Home’da Electro tarafından bir yerlerde siyahi bir Spider-Man vardır mutlaka denilerek ona referans yapıldı. Miles Morales’i live action olarak görecek olursak bunun en iyi Andrew’in evreninde işleneceğini düşünüyorum. The Amazing Spider-Man 3 filmi gelirse olası başka senaryolar da mümkün. Bunun için bence Sony’nin şuan devam ettirdiği Venom’lu, Morbius’lu, Kraven’lı solo filmlerle Andrew Garfield’ın filmlerini aynı evrende geçmesini sağlamak. Ancak Sony Tom Holland’ın Spider-Man’inden de oldukça memnun. Bu yüzden karakter gelişimi tamamlanmış ve yeni bir seriye yelken açan Tom Holland’ın Spider-Man’inin de Sony’nin filmlerini yaptığı bu kötü adamlarla savaşması oldukça mümkün.

The Amazing Spider-Man 3
The Amazing Spider-Man 3

Spider-Man 4 Senaryo Teorileri

Peki Tobey Maguire’lı Spider-Man serisi devam edebilir mi? Bu bir sürü hayran tarafından çok fazla istenen bir şey. Fakat bana soracak olursanız onun serisi tadında bir şekilde bitti. No Way Home filmiyle de aslında ikisinin hikayeleri güzel bir şekilde tamamladı. Ancak yaşlı Spider-Man’in günümüzdeki maceraları nasıl olurdu diye düşünüyorum. Örneğin Peter ve MJ’nin evlendiği ve hikayenin merkezinde ikisinin çocuğunun olduğu bir film veya dizi bence güzel olabilirdi. Bunlara ek olarak No Way Home filminin sonunda kötüler iyileşerek evlerine döndü. Peki onlara gerçekte ne oldu? İyi insanlar olduğu alternatif evrenlere mi gittiler? Eğer öyleyse her biri için solo film çıkma potansiyeli var. Elbette hepsine solo filmi çıkması mümkün değil ve gerek yok. Ancak en azından birkaç tanesine yapsalar ve Tobey’de ara ara gözükse nasıl olur emin değilim.

Spider-Man 4

Son Notlar

Son olarak Marvel bir Secret Wars filmi planlıyor diye konuşuluyor. Bunun içinde Tobey ve Andrew’i bu filmde yeniden kullanmak istiyorlar diye bir söylenti ortaya çıktı. MCU çok çılgın işler yapmaya ve kendini aşmaya oldukça meraklı. Bu yüzden ben bunu da yapacağını düşünüyorum. Ayrıca Tobey’in çok sevdiği yönetmeni Sam Raimi’nin Doctor Strange 2 filminde kısa bir sahnede yer alma ihtimali az da olsa var. Bunlara ek olarak Spider-Verse animasyonlarında da seslendirme olarak Tobey ve Andrew’i yeniden görebiliriz. Elbette burada yazdıklarımın hepsi söylentiler ve teorilerden oluşuyor. Onlar hakkında resmi ve kesin bir şey henüz yok. Neler olup bittiğini göreceğiz.

25 yaşında hayal sever bir gencim.