JOKER Filminde THOMAS WAYNE Rolünü BALDWIN Üstlenecek

Warner Bros yaklaşmakta olan Joker solo filmi ile farklı birşeyler deniyor ve filmin kadrosunu büyütmeye devam etmekte. Şu anda Batman’in babası Thomas Wayne’i oynayacak birini bulmuşlar.

The Wrap‘in haberine göre, Alec Baldwin, DC çizgi romanlarının en bilindik ölü insanlarından biri olarak rol almış olacak. Baldwin’in filmdeki rolünün kapsamı halen bilinmiyor ancak sanırım Wayne’i Joker gibi sokak seviyesindeki bir kişinin gözünden göreceğiz.

Batman v Superman’da, Thomas Wayne, Watchmen filmindeki Jeffrey Dean Morgan’ı tarafından canlandırıldı, ancak bu filmin alternatif bir zaman çizelgesinde yer aldığını görünce, rolleri yeniden tanımlamaları mantıklı.

alec baldwin thomas wayne

Alında Thomas Wayne’in filmi sonuna kadar canlı hale görmek isteyenler vardır illaki, tekrar ve tekrar öldüğünü görmemize gerek yok.  Hayattayken Thomas Wayne’in neyin peşinde olduğunu görmeliyiz. O her zaman zengin bir hayırsever doktor muydu? Yoksa o Batman’in bilmediği bir şey biliyor muydu?

Baldwin; Joaquin Phoenix, Zazie Beetz, Marc Maron ve Robert De Niro’dan oluşan bir oyuncu kadrosuna katılıyor. Film zaten etkileyici bir aktör kadrosunu bir araya getirdi. Bu çizginin altında birkaç oyuncu daha kadroya eklenebilir.

Joker, Todd Phillips tarafından yönetiliyor ve 4 Ekim 2019’da vizyona girecek