THE DEATH OF SUPERMAN: Kripton’un Oğlu Tekrar ÖLECEK!

Çizgi romandan sonra ilk kez 2007 de Superman: Doomsday animasyonunda Superman’in ölümü işlenmişti. Fena da olmamıştı. Ardından Dawn of Justice’da da Superman’i öldürdüler ki bu film hakkında hiçbir yorum yapmak istemiyor ve size sadece “Save Martha!” diyorum.

Sonrasında Justice League filmiyle Superman’in geri dönüşünü gördük ve beklediğim gibi çok da iyi değildi. Birçok geekin Superman’den tek dileği Henry Cavill’ı o siyah kostümün için de görmekti. Ama görememiştik ve üzülmüştük haklı olarak.

THE DEATH OF SUPERMAN

Malum filmin başına gelenleri biliyorsunuz. Warner Bros. Snyder’e yol verdikten sonra başa Whedon geçti filmin bir çok sahnesini atıp kendi sahnelerini(popo sahnelerini) koydu. Aylar sonra internete düşen bir sahne Whedon’a tekrar sövmemize sebebiyet verdi.

https://youtu.be/MxquS8JYUuY

Evet bu konuşmayı biraz uzun tutmuş olabilirim ama bu konu da çok doluydum içimi döktüğüme sevindim.

İlk film 2018’de Geliyor!

Ve evet şimdi asıl haberimize geri dönmem gerekirse Superman’in ölümü ikilimesi yapılacağı duyruldu. Hemen aşağıdan yayınlanan sneak peek’i izleyin devam edelim:

https://youtu.be/IEZkwraCDYY

Gördüğünüz üzere gayet güzel gözüküyor. Hikaye de Batman, Wonder Woman gibi diğer Justice League üyeleri de olacak. Hikaye çizgi romana göre bazı büyük değişiklikler yapacakmış. Bu yüzden büyük sürprizler bizi bekliyor olabilir. 2 film olacağı için zaten kaliteli olan bu hikayeyi yaya yaya izleyeceğiz anlayacağınız üzere.

İşin teknik kısmını merak edenler için seslendirmenleri ve yazarları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İlk filmin adı “The Death of Superman”, ikinci filmin ise “Reign of The Superman” olacak. İlk film 2018 de ikinci film ise 2019 da biz sevgili geeklerin beğenisine sunulacak.