“NATSUME YUUJINCHOU” Bu Kez Animasyon Filmi İle Karşımıza Çıkacak

Doğaüstü yaratıkları görme yeteneğine sahip olan Takashi Natsume’yi konu alan animasyon filmi “Natsume Yuujinchou: Utsusemi ni Musubu (Natsume’s Book of Friends the Movie: Tied to the Temporal World) bu yıl bizlerle hatta filmin fragmanı yayınlandı.

Yuki Midorikawa’nın “Natsume Yuujinchou (Natsume’s Book of Friend)” mangasından uyarlanan “Natsume Yūjin-Chō: Utsusemi ni Musubu (Natsume’s Book of Friends the Movie: Tied to the Temporal World)” anime filmi 29 Eylül’de gösterimde olacak.

Biletlerin satışı Japonya’da başlıyor. Ön-satışlarda bilet alan kişiler için özel birtakım hediyeler olacak. Japonya’da olanlarınız varsa daha ayrıntılı bilgi almak için resmi internet sitesine göz atabilirsiniz.

Filmin fragmanını da aşağıda izleyebilirsiniz.

https://www.dailymotion.com/video/x6gtloh

 

Natsume Yuujinchou

Natsume Yuujinchou konusu:

“Natsume Yuujinchou: Utsusemi ni Musubu (Natsume’s Book of Friends the Movie: Tied to the Temporal World)” anime filminin ana karakteri yine Takashi Natsume olacak. Filmin konusu, küçüklüğünden beri birtakım doğa ustü yaratıkları görme yeteneğine sahip olan Takashi Natsume etrafında dönüyor. Bu tür doğaüstü yaratıkları görebilen Natsume’ye birgün büyükannesinden miras olarak “YūjinChōu (Arkadaş kitabı)” kalıyor. Böylece Natsume’nin bu doğaüstü yaratıklarla olan ilişkisi de derinleşiyor ve olaylar gelişiyor.

Filmin yönetmenliğini Hideki İto üstlenecek. Tatsuo Yamada, filimdeki yaratıkların tasarımından sorumlu olurken, Makoto Yoshimori de filmdeki müzikleri üretecek.

Anime haberleri içerikleri yazıyorum.