TERMINATOR 6: Şu Ana Kadar Bilinenler

The Terminator ilk kez 1984 yılında “Geri döneceğim!” dedi.Haklıydı da, hem de defalarca! Ancak yine de tam 35 yıl sonra tekrar geri dönmesini beklemiyorduk. Anlaşılan o ki, Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve James Cameron Terminator 6 ile geri dönüyor! Bu film Terminator 2: Judgement Day’in devamı olacak. İşte filme dair şu ana kadar tüm öğrendiklerimiz sizlerle.

Terminator 6’nın Çıkış Tarihi Nedir?

Terminator 6 Deadpool’un yönetmeni Tim Miller tarafından çekiliyor ve çıkış tarihi olarak 1 Kasım 2019 tarihi duyuruldu. Öncesinde 22 Kasım 2019 olarak duyduğumuz tarih böylece değişmiş oldu. The Wonder Woman’ın devamı 1 Kasım tarihi olarak belirtilmişti ancak böylece Haziran 2020’ye ertelenmiş oldu.

Terminator 6’nın Derecesi Nedir?

Her ne kadar açıklamalar yapılmış olsa da şuanda MPAA tarafından filme dair bir derecelendirme yapılmamış. İlk iki film “13 yaş ve altı ebeveyn kontrolünde izleyebilir” olarak derecelendirilmişti ancak bu film farklı olacak gibi görünüyor. Yine de “18 yaş ve üstü” olarak kısıtlama getirileceği düşünülüyor.

Terminator 6’nın Tam İsmi Ne Olacak?

Filmin tam ismi üzerinde hala çalışılıyor olsa da büyük ihtimalle filmin tam ismi Terminator 6: Phoenix olacak. Yine de tam isme dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Filme dair gelecek detaylar için bizleri takipte kalın.