Supernatural 12. Sezon Fotoğrafları CW Tarafından Paylaşıldı

CW Supernatural’ın 12. sezonundan ilk fotoğrafları sonunda yayımladı.

Supernatural 12. Sezon ‘da birtakım değişiklikler olacak. Dizinin hayranları Sam Winchester’ı son gördüklerinde o, Men of Letters’tan bir müttefik olan Lady Toni Bevell tarafından vurulmuştu. İngiliz organizasyon kendilerini Winchester’lar karşısında açığa çıkararak kardeşlere onları bir süredir izlediklerini söyledi. Grup her ne kadar ailenin yıkıcı tuhaflıklarından bıksa da, kardeşleri tarihin akışını değiştirmekle suçlamak için  Men of Letters’a liderlik ediyor.

Supernatural -- "Keep Calm and Carry On" -- SN1201a_0201.jpg -- Pictured: Samantha Smith as Mary Winchester -- Photo: Katie Yu/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All Rights Reserved

Geçtiğimiz sezon büyük bir karakter de hayata geri dönmüştü. Samantha Smith’in canlandırdığı Mary Winchester karakteri Dean Winchester’ın bir hediyesi olarak Amara tarafından hayata döndürülmüştü. Mary hayata dönmesiyle birlikte  Men of Letters tarafından rehin tutulan Sam’i aramaya başlıyor.

Supernatural’ın fanları yaklaşan sezon dolayısıyla oldukça heyecanlılar. Şovun yapımcısı  Bob Singer, San Diego Comic Con’da dizinin temellerine döneceğini şu sözlerle ifade etmişti:

“İngiliz Men of Letters’ı sunduk ve onlar yapacağımız şeyin bir parçası. Lucifer hala var ve bu yüzden Lucifer için av da var.”

Supernatural -- "Keep Calm and Carry On" -- SN1201a_0002.jpg -- Pictured (L-R): Jensen Ackles as Dean and Samantha Smith as Mary Winchester -- Photo: Katie Yu/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All Rights Reserved
Supernatural 12. Sezon foto

Yapımcı serinin küçük hikayelere, eski usul iyi korku hikayelerine dayanacağını da söyledi.

Toplantıda Supernatural oyuncuları da bulunuyordu. Jensen Ackles (Dean), Mary’nin dönüşüyle ilgili, anneleri değiştikten sonra iki kardeşin ilişkilerini merak ettiğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Bizim sahip olmadığımız bir dinamik sunuyor. Şu anda artık birer yetişkin olan çocukları ile olmayan ilişkileri ve 30 yıl aradan sonra aralarında bir köprü kurmaya çalışmak, boşluğu doldurmak, ilginç bir durum olacak.”

Aynı konuda Jared Padalecki (Sam) ise şunları kaydetti:

“%100 kendi kanımızdan olan birisiyle ilginç bir dinamik olacak. Bir aile olmanın anlamını bulacağız ve bir aile olmaya çalışacağız.Bu sadece kan değil, acı ve zafer de. Şimdi Sam ve Dean anneleriyle birlikte yeniden başlayacaklar.”

Supernatural 13 Ekim 2017’de 12. sezonuyla CW ekranlarında olacak.