Marvel, New Warriors’ı Squirrel Girl’ün de Olacağı Bir Tv Komedisi Yapıyor

Marvel ve ABC Stüdyoları, New Warriors komedi serisini çekerken çizgi roman karakterlerinden Squirrel Girl yani Sincap Kız’ı kullanacak.

TVLine seriyi şu şekilde tarif ediyor:

“Avengers’ın küçükler versiyonu gibi, Doreen Green’in de aralarında bulunduğu gençlerden oluşan bir süper kahraman takımı.”

Green, kendi solo serisinde Great Lakes Avengers olarak hizmet veren Squirrel Girl. Karakter, Netflix’te kendi dizileri olan Jessica Jones ve Luke Cage’in bebeklerine dadılık yaptığından beri oldukça popüler oldu.

the-unbeatable-squirrel-girl-1New Warriors, sadece yarım saatlik bir komedi olmasıyla Marvel için farklı bir yapım değil. TVLine’ın haberine göre yapım sadece belirli bir platform yerine kablolu Tv ve diğer yayın organlarında da gösterilecek.

Çizgi romanlarda New Warriors, Marvel’in genç süper kahraman takımlarından biri. Bazı versiyonlarda takım destek görmek için kamera önünde süper kahramanlıklar yapan gerçek Tv yıldızlarıydı. Bu ise New Warriors’un Civil War’a dokunan Nitro ile savaşını konu alıyor. Yani, takımın  Fantastic Four ve Ultimate Spider-Man çizgi filmlerinde görünen versiyonu.

https://www.youtube.com/watch?v=B_2jdWobBV8

 

Bu ya da bildirilen diğer Damage Control TV komedisini Marvel Televizyonu’nun geliştirip geliştirmeyeceği hala belirsiz. Marvel TV ve ABC Stüdyoları TVLine’ın hikayesine yorum yapmayı reddettiler.

Ocak’ta gösterimde olacak tek komedi bu değil; NBC de Powerless‘i yayımlayacak. DC Evreninde geçecek yarım saatlik sit-com,süper kahramanların işlerini yaparken verdikleri hasarlar üzerinde çalışan sigorta acentalarını anlatacak.