Sızan SHAZAM! Fragmanı Açıklaması BATMAN ve SUPERMAN’e Selam Çakıyor

Sızdırılmış fragman açıklamalarını bulmak, hele ki hayranların kurgularının sürekli internette olduğu bu günlerde oldukça zor. Ancak SHAZAM! fragmanı açıklamasının özetine bakacak olursak bu kaynak doğru olabilir.

Birkaç gün önce Daniel Richtman, Billy Batson ve Shazam! Efsanesi’nin ikinci fragmanının 19 ocakta sunulacağının haberini vermişti. Bu haberin doğruluğunun ispatına daha birkaç hafta varken fragman açıklamasına ulaşıldı ve fragmana dair bilgiler sızdırıldı.

“ Fragman Billy’nin koruyucu ailesi ile birlikte akşam yemeği yemesiyle başlıyor. Sonrasında ise WB, New Line ve DC logoları çıkmadan ilk fragmandan bazı sahneler gösteriliyor.”

Fragmandaki akşam yemeği sahnesinde Darla Dudley ve Pedro Peña ile tanışıyoruz. Sonrasında ise Billy’ i gördüğümüz ve güçlerini kazandığı  büyücünün yuvasını tekrar ziyaret ediyoruz.

Şu ana kadar Billy’nin en azılı düşmanlarıyla karşılaşmadan önceki yeni güçlerini keşfetmesini ve bunu en iyi arkadaşı Freddy ile tartışmasını duyurduk.

“Freddy ve Billy kahraman isimleri bulmak için beyin fırtınası yapmaya başlar ancak başarılı olamaz. Billy bulutların üzerinde uçmaya çalışır ancak hızlı bir şekilde düşerken, kahramanımız Superman onu yakalar ve yere çakılmaktan kurtarır. İşte bu esnada Shazam da uçabilme yeteneğine sahip olduğunun farkına varır.”

Gördüğünüz gibi Batman ve Superman’e göz kırparak işaret eden sahneler mevcut. Belki de fragmanda gösterilmeyerek filme saklanıyor.

Son yayınlanmış resmi fragman ise aşağıda: