FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

JOHN CENA, BUMBLEBEE'deki Karakterine Alışırken Bol Küfür Etmiş

0

Açıkcası John Cena ağzını bozmaya alışkın birisi. Film yıldızı ölmeden önce WWE yıldızıydı. Film çekerken bir yandan da bu kariyerine devam etmek istiyor. Son filmi olan Bumblebee "13 yaş altı ebeveyn kontrolünde izleyebilir" olarak derecelendirildiği için çok fazla ağzını bozamadı. Ancak sette ağzını bozarak karakteri Agent Jack Burns'ı bulmasını sağladı. John Cena konu hakkında şunları söyledi:

" Bence Travis Knight, filmdeki bütün uygunsuz dil içeren sahneleri çıkardı. Böyle bir film yapmış olmasına imkan yok. İşin güzel tarafı ise  Burns'un geldiği yerde bir derinlik hissi var. Travis bana filmden çıkarılmış birkaç sahne vererek karakteri idrak etmemi sağladı. Sonra da "Böylece karaktere kendinden bir şey katabilecek" dedi. Bayağı bir küfretmeme izin verdi ve sonrasında gelip de " Bunların hiçbirini kullanamayız. Bu fikri beğendim ancak şimdi de küfür etmeden yapalım." dedi."

Bumblebee şu anda vizyonda ve eğer hala izlemediyseniz, kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bumblebee 2 için de şu anda herhangi bir bilgi yok. Eğer devam filmi çekilecekse bile 2019 yılı içerisinde izleyemeyeceğimiz kesin.

Umuyoruz ki filmin yönetmeni Travis Knight, Bumblebee'nin  Blu-ray/DVD/Dijital sürümü çıktığında filmden çıkarmış olduğu tüm küfürlü sahneleri dahil etmiş olur.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.