Shazam!’ın Yıldızı ZACHARY LEVI Yeni Filmle İlgili Yorumlarda Bulundu

Shazam! filmi takdire şayan bir şekilde gişede başarı gösterdi. Filmin yıldızı Zachary Levi 2022’ye ertelenen devam filmi için umduklarını paylaştı. Gelin hep birlikte bakalım!

Shazam! bilinen 80 milyon $ ile 100 milyon $ arasındaki bütçesiyle dünya çapında gişede 366 milyon $ hasılat yaptı. Rotten Tomatoes platformunda da % 90 gibi etkileyici bir övgüye sahip. Ayrıca DC Extended Universe’de en iyi ikinci film haline geldi. Bunu göz önünde bulundurarak, ufukta bir devam filmi çalışması olması büyük bir sürpriz değildi ancak tarih konusunda COVID-19 nedeniyle Nisan 2022’den Aralık 2022’ye bir erteleme söz konusu.

Zachary Levi, Awesome-Con Online 2020’de bir sonraki Shazam! filmi hakkında bildiklerini anlattı

“Gerçek şu ki, fazla bir şey bilmiyorum çünkü hala senaryo üzerinde çalışıyorlar,” diye açıklamada bulunan aktör “Bazı genel şeyler biliyorum ve duyduğum tüm şeyler hakkında çok heyecanlıyım. Ama sonuçta istediğim, filmin insanlara sunduğumuz ilkinden daha iyi olması, ki bence gerçekten iyi bir film. ” diye ekledi.

İlk filme olumlu yanıt gelince, ekledi: “Ne olursa olsun, gerçekten iyi bir film yaptık, Rotten Tomatoes’dan %90 övgü alan ve birçok insanı gerçekten mutlu eden sağlam bir film sunduk. İnsanlar çok sevdi ve bu harika oldu. En azından ilki kadar iyi bir film yapacağımıza inanıyorum ve bunu dört gözle bekliyorum. Asıl umduğum ise ortaya daha iyi bir iş çıkartmak. “

Sözlerine “Aynı derecede eğlenceli bir iş çıkartmak ve yeni filmi çok daha iyi bir hale getirecek düzenlemeleri yapmak istiyorum. “  diye devam etti. Ayrıca aktör, Shazam Ailesi’nin ortaya çıkmasının “harika bir fikir” olduğunu ve onları çok çeşitli, benzersiz bir karakter grubu haline getirilmesi kararını övdü.