Deadpool’un Yaratıcısı ROB LIEFELD Üçüncü Film İçin Marvel’ı Suçluyor

rob liefeld

Marvel Sinematik Evreninde Deadpool’un durumunun ne olacağı konusunu halen netlik kazanmış değil. Nam-ı diğer Merc with a Mouth’un yaratıcısı Rob Liefeld henüz üçüncü film hakkında bir netlik olmadığı için Marvel Stüdyolarını suçladı.

Fox tarafından yapılmış olan ilk iki Deadpool filmi büyük popülarite kazandı ve şimdi Marvel Stüdyoları Deadpool’un haklarını elinde tutuyor. Hayranlar Ryan Reynolds’un Marvel Sinematik Evrenine tekrar girdiğini görmek istiyorlar.

Şu an itibariyle, bunun olacağına dair hiçbir işaret yok. Reynolds Marvel Stüdyolarını daha önce ziyaret etti ancak verdiği bir dizi röportajda gelecek zamanların karakter için ne getireceğinden emin olmadığını söyledi. Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld, Deadpool 3 hakkında Marvel’in her ne olursa olsun suçlu olduğuna inanıyor.

Karakterin yaratıcısı”Marvel’i suçluyorum … Hala yapılmamış olduğu için Marvel’i suçluyorum. Yeni serinin olmamasının nedeni onlar. Her hangi bir muamma varsa ya da ana planınıza uymuyorsa bile devreye sokun.” sözlerini sarf etti.

Filmin 4. fazda bir yerinin olmaması biraz sinir bozucu. Ancak bildiğimiz bir şey var ki perdeye geldiğinde, Deadpool 3 yine büyük ilgi toplayacak.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni bir Deadpool filminin gelmesi için önce X-Men evreninin  MCU’ya tam olarak oturması gerekiyor mu? Yoksa Deadpool her zaman öncelikli mi olmalı? Yorumlarınızı yazmayı unutmayın.