Temuera Morrison, The Mandalorian’da İki Karakteri mi Canlandıracak?

TEMUERA MORRISON

Geçen gün Temuera Morrison ‘ın The Mandalorian’ın ikinci sezon oyuncu kadrosuna kelle avcısı Boba Fett olarak katıldığını öğrenmiştik. Peki The Clone Wars’un en sevilen karakteri olan Kaptan Rex‘i de oynama ihtimali var mı?

Temuera Morrison’ın The Mandalorian’ın ikinci sezonunda Boba Fett‘i oynayacağı haberi dün gece gelmişti. Şimdi den internet alemi Kiwi aktörünün Kaptan Rex’i de oynayabileceğine dair bir söylenti ile dolup taşıyor.

Herhangi bir Star Wars hayranının bileceği gibi, Boba’nın babası Jango’nun DNA’sı daha sonra İmparatorluk olacak olan Cumhuriyet’in klon ordusunu oluşturmak için kullanıldı. Bu da Kaptan Rex’in, Morrison’un The Clone Wars karakteriyle neredeyse aynı görüneceği anlamına geliyor.

Nerdist’in haberlerine göre, güvenilir kaynaklar tarafından Temuera Morrison ‘ın aslında Fett ve sadık klon askeri olarak çifte rol alacağı belirtiliyor.

Cinelinx’den Jordan Maison  THR’in haberinden sonra aşağıdaki tweet’i attı.  Duyduğu fısıltılara göre Temuera Morrison’ın dizide sadece Boba Fett’i oynamayacağı yönündeymiş.

https://twitter.com/JordanMaison/status/1258877378283143170?s=20

Bunun için henüz çok fazla bir bilgi yok ama eğer olursa Rex’i, Ahsoka Tano ile birlikte tanıtmak için harika bir fırsat gibi görünüyor.

The Captain’ı, The Clone Wars’da Star Wars Rebels’a dönmeden önce gördük ve Anakin Skywalker’ın eski çırağına uzun yıllar sadık bir arkadaş olmuştu.

The Clone Wars’un son sezonunda Tano’nun, Order 66’dan sonra özgür iradesini yeniden düzenlemesine nasıl yardımcı olduğunu gördük. Eğer Rosario Dawson, Star Wars serisinin ikinci sezonunda gerçekten Ahsoka’yı oynuyorsa, Rex’i yanında görmek mantıklı olurdu.

Bu şu an için sadece bir söylenti, ancak umarız yakında daha fazla ayrıntı alacağız. Şimdilik, her zamanki yerde yani yorum kısmında ne düşündüğünüzü bize bildirin.