Saban, POWER RANGERS’ın Netflix’te Olacağını Yalanladı

Saban Brands Den of Geek’e yaptığı açıklamada, Power Rangers‘ın 2017’de Netflix’te olacağıyla ilgili haberlerde doğruluk payı yoktur, açıklamasında bulundu. Film haberleri içerikli internet sitesi Collider geçen hafta yaptığı haberle, Power Rangers’in 24. sezonda Nickelodeon’da değil, Netflix’in 2017 özel başlığı olarak yayınlanacağını duyurmuştu.

Nickelodeon, Power Rangers’ı 2011 yılında televizyonlara döndüğünden beri yayınlıyor, ayrıca Power Rangers Dino Charge’da yine bu kanalda yayınlanıyor. Saban Brands,2016 yılına kadar Nickolodeon ve Bandai America ile anlaşmalarının devam edeceğini kabul etti.

dadad

Şubat ayında ilk gösterimi yapılan Shuriken Sentai Nin’ninger özel efekt serisi Toei’s Super Sentai’nin 40. yıldönümüne damgasını vurdu. Hikayede, Last Ninjer’in dünyadaki bütün yokaileri mühürlemesinden sonrasını anlatılıyor. Bu durum, yokai dönüp Last Ninjer ölene kadar devam eder. Onun soyundan gelen 5 kuzen, Nin’ninger olarak yokailerle savaşmaya başlar.

Power Rangers filmi 13 Ocak 2017 yılında gelecek. Dean Israelite’in yöneteceği filmin senaryosunu X-Men: First Class ve Thor’un senaryolarını da yazan Ashley Miller ve Zack Stentz birlikte yazacaklar.