RYAN GOSLING Süper Kahraman Evrenine Girmek İçin Şartını AÇIKLADI!

2020 yılında geleceği açıklanan The Batman filmi için Ben Affleck başta yönetmen ve senarist olacağını açıklamış ardından Warner Bros. yönetmenlik koltuğuna Matt Reeves‘i oturtmuştu. Ben Affleck ne kadar bir sorun olmadığını söylese de bazı sorunların olduğu ortalıkta dolaşmaya devam ediyor. The Batman filmi için hâlâ Affleck kesinleşmiş bir cast olmaması ile birlikte yerine konuşulan isimlerden biri de Ryan Gosling‘di.

RYAN GOSLING

Batman rolü için bir çok isim konuşulmasına rağmen konuşulan isimlerden Ryan Gosling verdiği röportajla birlikte süper kahraman filmlerinde rol alması için daha önce La La Land ve yakında gelecek olan First Man filminde birlikte çalıştığı Damien Chazelle‘in yönetmenlik koltuğuna oturmasını istediğini söyledi.

Damien Chazelle daha önce La La Land filmiyle büyük başarı yakalmış 2017 yılında Oscar’ı kırıp geçirmişti. Ryan Gosling ile çok iyi anlaşmış olacaklar ki 12 Ekim de vizyonda olacak olan Ay’a ilk çıkan insan Neil Armstrong’un uzay macerasını anlatacak olan biyografi drama filminin başrolünde Gosling’i izleyeceğiz.

The Batman filmine geri dönecek olursak hâlâ ön prodüksiyon aşamasında. Kadronun kesinleşmemesiyle vizyon tarihinin ertelenmesi söz konusu gibi gözüküyor. Ayıca film için kesinleşmiş tek cast Slade Wilson nam-ı diğer Deathstroke rolünde Joe Manganiello.

Siz Ryan Gosling’i Batman rolünde görmek ister misiniz?