Yoksa CAPTAIN BRITAIN ve THE BLACK KNIGHT İçin Film mi Geliyor?

Captain Britain, beyaz perdede göreceğimiz bir sonraki süper kahraman filmi olabilir mi? Marvel Stüdyoları her zaman Birleşik Krallık’ta iyi performans sergiliyor. Kevin Feige‘nin karakterin hayranı olması da bunun etkilerinden biri olabilir. E bir şeyi ne kadar seviyorsanız, hakkında o kadar iyi bir iş çıkarmak istemeniz ve başarmanız doğal. Ain’t It Cool News’e göre  İngilizce senarist ve yönetmen Guy Ritchie, Captain Britain ve onun uzun zamandır müttefiki olan diğer İngiliz karakter Black Knight’ın etrafında dönen bir filme hazırlanıyor.

Space’in haberine göre Kasım ve Aralık’ta Marvel Stüdyoları tarafından Pinewood Stüdyoları tarafından “Captain Britain and The Black Knight” olarak adlandırılan bir projeye yönelik seçmelere katılmak üzere rezerve edilmiş durumda. Guy Ritchie’nin bu tarihler için rezerve edilen yönetmen olduğu söyleniyor ve Marvel, görünüşe göre, Danny Boyle’un sıkıntı yaşadığı James Bond 25’in bıraktığı alanı doldurmak istiyor.

Captain Britain ile Black Knight’ı bir arada göreceğimiz bir yapım cidden ilginç olabilirdi. Ritchie, Aladdin’in live-action olarak gelecek tekrarında Disney’le birlikte çalışıyor ve böyle bir projeye iyi uyum sağlayabiliyor.