ROBERT DOWNEY JR. Oynamak İstediği Diğer AVENGER’ı Açıkladı

MCU yıldızının seçtiği süper kahraman sizi şaşırtabilir.

Şu an düşündüğümüzde, Robert Downey Jr.’ı Tony Stark/Iron Man’den başka bir karakteri oynarken hayal etmemiz imkansız. Tony Stark, Marvel Sinematik Evreninin film sektöründeki yerini sağlamlaştırdığı ve büyük sıçramasını yaptığı bir noktada ve karakterin Avengers: Endgame‘deki rolü ve filmin gidişatı için kendine biçilen kaderi ile on yıllık destanın sonuna gelmiş olduk. Son filmdeki önemini bir kenara bırakıp tekrar düşündüğümüzde, Downey Jr. MCU’da başka bir karakteri oynasaydı, bu karakter kim olurdu?

Son filmi Dolittle’ın tanıtımı için BBC 1 Radio’ya konuk olan Robert Downey Jr. çocuklardan gelen bazı sorulara cevap vermeye çalıştı. Cevap vermeye çalıştı diyorum çünkü gelen sorular “En sevdiğin ve unutamadığın doğum günü partin ne zamandı ve nasıldı?” dan “Daha önce hiç yüzme havuzuna işedin mi?” ye kadar geniş bir yelpazedeydi. Yani çoğuna cevap vermek gayet zordu ama o röportajda gelen farklı bir soru da vardı.

William (10 yaşında) Robert Downey Jr.’a “Eğer Iron Man olmasaydı hangi süper kahramanı oynamak isterdin?” şeklinde bir soru sordu. “Çocukken kendini Örümcek Adam’ın yerine koymayan var mı? Ve ya Peter büyürken onunla beraber büyümeyen bir Amerikalı çocuğu hayal etmek çok zor. Fakat, Tony’i bir kenara koyarsak, belki de hem Jeremy Renner hayranı olduğum hem de son filmde Ronin’e dönüştüğü için, Hawkeye oynamak istediğim bir diğer süper kahraman olabilir.” dedi.

fanzade.com editörü