Tek Kişilik Ordu RAMBO Geri Dönüyor!

Savaş bir kez daha John Rambo için  geliyor!  Yazar ve oyuncu Sylvester Stallone, ismi Rambo V olan ve 2019 yayın tarihini hedefleyen  bir teaser posteri ortaya koyarak, aksiyon serisinin beşinci filmi için olan çalışmaları onayladı.

İmza bıçağıyla diz çökmüş ikonik Vietnam Savaşı emektarının grafiti tarzı görüntüsünü betimleyen afişe, “Bu şekilde kötü bir şey geliyor!” yorumu eşlik etti. Stallone’un hafta sonu yaptığı bir açıklamada ise serinin beşinci filmini aynı zamanda yazıp yönettiğini belirtti .

 

https://www.instagram.com/p/BifUttWjndO/?utm_source=ig_embed

Ünlü yıldız senaryo yazarken uzun zamandır yapımcı ortağı ve yakın arkadaşı olan  Avi Lerner ile birlikte çalışıyor ve bu yaz çekimleri başlaması beklenen The Expendables 4‘ün tamamlanmasını takriben yeni  filmini yönetmeyi planlıyor.

Rambo5’in, bir arkadaşının kızının Meksikalı karteller tarafından kaçırılmasının ardından,  savaşcımızın bir kez daha eski günlerine dönmesi için Arizona’da bir çiftlikte sessiz yaşamı sürdüren muharebe ustalarını görmesi bekleniyor.

rambo

PTSD’li asker

Stallone, David Morrell’ın 1972 tarihli romanından uyarlanan, PTSD’li (Posttraumatic Stress Disorder; Travma sonrası stres bozukluğu, genellikle korkunç veya travmatik deneyimlere tanıklık eden ciddi bir zihinsel problemdir. John Rambo dahil, askerlerlerde oluşabilen ortak bir sorun) bir asker hakkında 1982’de First Blood’da karakter olarak ilk kez karşımıza çıktı. Bu filmde hem senarist ekibinde olup hem başrol oynadıktan sonra Stallone, 1985’te  First Blood Part II, 1988’de RamboIII ve 2008’de hem ana karakteri oynayıp hem yönettiği “Rambo” adlı serinin 4. filminde yer aldı.

 

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...