Power Rangers’ın Yeni Filminden Rita Repulsa’nın Fotoğrafları

Power Rangers‘da Rita Repulsa’yı, yeşil savaş zırhıyla pek çok kez gördük ama şimdi, mahkumluğu sırasında giyiyormuş gibi görünen yeni kıyafetle fotoğrafları çıktı.

rita repulsa Power RangersPower Rangers’ın yeni filminde,
10 bin yıldır uzay konteynırına hapsedilmiş olan Rita Repulsa’nın hikayesinin 2017 yılında yeniden yapımı geliyor. YVR Shoots setten yeni fotoğrafları gün yüzüne çıkarttı. Bu fotoğraflarda, Elizabeth Banks (Spider-Man) ilk göründüğü zamanki kostüme benzer daha geleneksel kahverengi bir kıyafetle görünüyor. Aşağıdaki fotoğrafta Naomi Scott’ın canlandırdığı Kimberly Hart ile karşı karşıya görünüyor ve sanki öpüşüyorlarmış gibi ama bazı web sitelerindeki kaynaklara göre sahnede Rita , 5 Ranger’dan yaşamı çekiyor.

pr-rita70 pr-rita82
Rita Repulsa’nın yeniden canlanmasının, Green Ranger güçlerini veren Dragon Coin ile alakalı olacağı söyleniyor. Rita’nın yeşil savaş kostümü güçlerini bu bozukluktan alıyor.

2
Ayrıca Thompson-Nicola Bölgesel İlçe Kütüphane Sistemi’nden olan fotoğraflar da, renklerin hangi tonunu kullandıklarına dair bazı gizli, renkli sahne donanımları hakkında ip ucu veriyor. İlgi çekici diğer şey de, kırmızı, mavi,siyah, pembe ve sarının da dahil olduğu 6 rengin sonuncusunun klasik yeşil yerine, beyaz/gri/gümüş olduğu.Belki de bu White Ranger’ın habericisidir.

Power Rangers filmi oyuncu kadrosu şu şekilde
Dacre Montgomery – J-on Lee Scott, the Red Ranger
Naomi Scott – Kimberly Hart, the Pink Ranger
Ludi Lin – Zack Taylor, the Black Ranger
RJ Cyler – Billy Cranston, the Blue Ranger
Becky Gomez – Trini Kwan, the Yellow Ranger
Elizabeth Banks – Rita Repulsa
David Denman – Sam Scott
Anjali Jay – Maddy Hart
Emily Maddison – Rebecca
Patrick Sabongui – Mr. Kwan
Lisa Berry – Candace Cranston
Kayden Magnuson – Pearl Scott