Ünlü Şarkıcı THE ANGRY BIRDS 2 Filminde Yer Alacak

Sony’nin The Angry Birds 2 filminin çıkmasına henüz sekiz ay varken ünlü hip hop sanatçısı Nicki Minaj‘ın filmde görev alacağı açıklandı. Variety tarafından yapılan bir habere göre Minaj’ın hangi karaktere ses vereceği henüz belli değil.

Nicki Minaj ile birlikte The Angry Birds devam filmine yeni sesler getirildi. İşte filmi seslendirecek o diğer isimler: Leslie Jones, Rachel Bloo, Awkwafina, Sterling K. Brown, Eugenio Derbez, Lil Rel Howery, Dove Cameron, ve Zach Woods.

Bu Nicki Minaj’ın ilk seslendirmesi olmayacak çünkü daha öncesinde Buz Devri: Kıtalar Ayrılıyor filminde bir mamutu seslendirmişti.

Jason Sudeikis, Josh Gad, Bill Hader, Danny McBride ve Peter Dinklage ‘inde önceki filmde olduğu gibi rollerine devam etmesi bekleniyor.

 

Columbia Pictures başkanı Sanford Panitch “The Angry Birds filmi geçtiğimiz yıl fırtına etkisi yarattı ve çok geniş bir hayran grubu yarattı.” dedi. “Çalışma arkadaşlarımız ve Rovio’daki ortaklarımız ile harika bir deneyim yaşadık. Şimdi de – Sony Pictures’deki ekibimizle birlikte- bir sonraki maceraya atılmaya hazırız.”

The Angry Birds 2 filmi 16 Ağustos 2019’da sinemalarda sizlerle olacak.