SPIDER-MAN: FAR FROM HOME Fragmanı İçin Animasyon Yapıldı

Sao Paulo’daki Comic Con 2018’de Spider-Man: Far From Home fragmanı  gösterileli birkaç hafta oldu. Ancak fragman henüz internette paylaşılmadı ve bunun sonucu olarak da Spidey hayranları sabırsızlıktan yerinde duramaz hale geldi.

Bir Marvel hayranı da fragmana dair açıklanan bilgileri derleyip kendi animasyonunu yaparak yayınladı. Beklenildiği üzere, animasyon türündeki fragman Spider-Man, Mysterio, Nick Fury ve Maria Hill’i öne çıkarıyor.

YouTube’da Bigoso Animations tarafından yayınlanan bu iki dakikalık video, açıklamaları tamamen doğru olarak yansıtmasa da hayranların merakını bir nebze de olsa dindirebilecek gibi duruyor.

Asıl fragman CCXP’de izleyiciye sunulmuştu ancak fragmanın ne zaman halka sunulacağı halen bilinmiyor. Durum böyle olunca da heyecan ve merak duyguları tırmanmaya devam ediyor.

Holland, Sony’nnin Spider-Man sunumu sırasında “Yeni Spider-Man: Far From Home fragmanı çalışmasını sizler için özel olarak sunuyoruz çünkü bazen sizlere desteğimizi göstermek istiyoruz. Bu işe başladığımdan beri harikasınız!” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=i1VPOzh5IfA

Spider-Man: Far From Home 5 Temmuz 2019’da sinemalarda sizlerle olacak. Buna ek olarak Marvel Stüdyoları önümüzdeki yıl sizlere iki yeni film daha sunacak. Captain Marvel’ı 8 Mart 2019 ve Avengers: Endgame’i 26 Nisan 2019’da izleyebileceksiniz.