‘MYSTERIO’ Sony Spider-Verse Serisine Özel Bir Solo Filmi ile Geri Dönebilir!

Örümcek Adam: Evden Uzakta filminin Mysterio’su inanılmaz ve yeniden tasarlanmış bir versiyonu ile ağ fırlatıcı gencimizin (yani Peter Parker’ı)  gizli kimliğini ortaya çıkardı. Quentin Beck (Mysterio) ölmüş gibi görünse de, İllüzyonun Efendisi olduğu için tekrar  ortaya çıkması o kadar da şaşırtıcı olmaz.

The Illuminerdi sitesinin haberine göre, Sony Pictures’ın Jake Gyllenhaal tarafından canlandıran Mysterio karakterine özel bir solo film için geri getirmek istediğini bildiriyor. Bunun ötesinde hiçbir ayrıntı açığa çıkmadı. Ancak Venom, Avcı Kraven ve Morbius (Yaşayan Vampir filminde bir Vulture sahnesine sahip olacak) gibi karakterlerin hepsi kendi solo haklarını almış halde. Bu da Sony’nin nihai olarak Sinister Six (Uğursuz Altılı) takım filmi geleceğini çağrıştıran bir durum. Bu, stüdyonun birkaç yıldır beklettiği başka bir proje.

Açıkçası Mysterio’nun başlangıç hikayesini baştan keşfetmeye gerek yok. Örümcek Adam’dan intikam almak için ölü taklidi yapmasından sonraki planı geri dönüşünü takip edebilir. Elbette dünya onun bir süper kahraman olduğuna ikna olmuş olsa da Quentin Beck çizgi romanlarda çoğunlukla nefret ettiğimiz kötü adam olarak çıkmıştı.

Jake Gyllenhaal’ın Mysterio’sunun solo filmi ilginizi çeker miydi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.