MORBIUS: YAŞAYAN VAMPİR Filminde Jared Leto, Nasıl SPIDER-VERSE’ün “Genişleyen Bir Evrende” Yer Aldığını Açıkladı?

Morbius: Yaşayan Vampir filmi hızla yaklaşıyor. Ancak Mart ayındaki çıkış tarihine sadık kalıp kalmayacağını bilmesek de, Jared Leto “genişleyen bir evren” diyerek hayranların dikkatini çekti! Nasıl mı?..

Geçtiğimiz Günlerde Yayınlanan Morbius’un Japonca Altyazılı Spot Videosunda Jared Leto, Hayranlara Şaka ile Karışık Bir Uyarıda Bulundu!

Fragmanın sonunda, Örümcek Adam: Eve Dönüş yıldızı Michael Keaton’ın Adrian Toomes rolünü yeniden canlandıracağı sürpriz bir geçici rolüyle sona ermişti. Bu yüzden bu özelliğin bir şekilde Marvel Sinema Evreni’ne bağlanacağı aşikâr görünüyor. Marvel Stüdyoları’nın filmlerinde Yaşayan Vampir’e atıfta bulunduğunu hayal etmek zor olsa da, Sony’nin bu macerayı MCU setindeki hikâyelerine  bağlaması mantıklı.

Morbius’un yıldızı Jared Leto, Japonya’daki Marvel hayranları için kısa süre önce hazırlanan bir tanıtım videosunda tüm Marvel fanlarına selam verdikten sonra “Yeni filmim Morbius: Yaşayan Vampiri görmeniz için sabırsızlanıyorum” diyor. Ardından Morbius’un Yaşayan Vampire dönüşme sürecinden bahsediyor, sonrasında da genişleyen bir evrende heyecan verici bir rol olduğunu ekleyerek, hepimizin dört gözle beklemesi gereken çok şey olduğunu söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=_ceGtjJCKAM

Bu yorumlar aktörün yukarıda bahseden “genişleyen evren”de yer alan Morbius hakkındaki düşüncelerini, pek çok kişinin toplamasıyla birlikte günümüzde gündemlik oldu. Sony Pictures’ın “SPUMC” (Sony Spider-Verse) için büyük planları olduğu ve bunun önümüzdeki Mart ayında bu filmle devam edeceği ve ardından Venom: Let There Be Carnage‘ın geleceği açık…

Şansımız olursa, yaklaşık bir ay sonra Morbius’un yeni bir fragmanı izleyebileceğiz. Nihayetinde dünyada olup biten her şey göz önüne alındığında, Sony’nin Mart ayı çıkış tarihine bağlı kalıp kalmayacağı belli olacak.