Merakla Beklenen Tarantino Filmi ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD’dan İlk Fragman!

Kendine has tarzıyla sinema dünyasının vazgeçilmez isimlerinden olan usta yönetmen Quentin Tarantino‘nun dokuzuncu filmi ”Bir Zamanlar Hollywood’da”dan ilk fragman yayınlandı.

Film dünyanın farklı ülkelerinde farklı zamanlarda yayınlanacak; ABD için vizyona tarihi 26 Temmuz iken Birleşik Krallık için 14 Ağustos, Türkiye içinse filmin vizyon tarihi 23 Ağustos. Bu tarihi unutmak istemezsiniz zira bu film, yönetmenin son filmlerinden biri olabilir, Tarantino’nun 10 film çektikten sonra sektörden çekileceğine dair dedikodular var.

Son filmi The Revenant ile nihayet Oscar ödülü kazandıktan sonra dört senedir sesi soluğu çıkmayan Leonardo DiCapiro bu filmle birlikte beyaz perdeye dönüyor. Oyuncunun başrolü paylaştığı diğer isim ise Brad Pitt. Bu iki ünlü aktöre son yılların yükselen yıldızı Margot Robbie eşlik edecek. Filmde aynı zamanda Al Pacino ve Kurt Russell gibi usta oyuncuların yanında Dakota Fanning, James Marsden gibi isimler de bulunuyor.

Filmin konusu şöyle özetlendi: 1969 Los Angeles’ı, televizyon yıldızı Rick Dalton (DiCaprio) ve onun yıllardır dublörü olan Cilff Booth’un (Pitt) artık tanıyamadıkları bir endüstriye doğru yol almasıyla her şeyin değiştiği yer. Yazar ve yönetmenin dokuzuncu filmi, Hollywood’un altın çağının son anlarına denk gelen büyük bir oyuncu topluluğu ve birden fazla hikaye içeriyor.

Filmden iki poster yayınlandı:

Sizce bu filmle DiCaprio bir kez daha büyük ödülleri toplayabilecek mi yoksa Pitt buna izin veremeyecek mi? Ödül yarışında kimi önde görüyorsunuz? Filme dair düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.