Hawkins Kasabası’na Geri Dönüyoruz: STRANGER THINGS 3’ten Resmi Fragman!

İlk olarak 2016 yazında hayatımıza giren ve kısa zamanda Netflix‘in en popüler ve sevilen işlerinden biri haline drama, fantazi ve korku öğeleri içeren Stranger Things dizisinin üçüncü sezonundan resmi fragman yayınlandı.

https://youtu.be/6I9HNDl8A3s

Fragmanda Mötley Crüe grubundan Home Sweet Home parçası kullanılmış. ”Bir yaz her şeyi değiştirebilir.” mottosu ile 4 Temmuz‘da gelecek yeni sezonda yine ”tuhaf şeyler” kahramanlarımızı bekliyor.

Geniş bir oyuncu kadrosu bulunan dizide yeni sezon için tüm önemli karakterler yerlerini koruyor. Hollywood’un yıldızlarından Ethan Hawke ve Uma Thurman’ın kızı olan ve diziye yeni katılan Maya Hawke ise bu sezon dizide baya yer alacak gibi duruyor.

Netflix internet sitesinde dizinin konusunu şöyle açıklıyor: Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.

Dizinin yeni sezon posterine de göz atalım:

STRANGER THINGS

Bizleri 80’lere döndüren ve nostalji yaşatan Stranger Things’i siz de takip ediyor musunuz? Yeni sezondan beklentileriniz neler, sizce dizi kaç sezon daha devam edecek? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.