MEN IN BLACK INTERNATIONAL Fragmanı: Ajanlar Farklı, Sorunlar Aynı

Chris Hemsworth ve Tessa Thompson‘ın MIB ajanlarını oynadığı film Men in Black International için yeni bir fragman yayınlandı. Konusu çizgi romana dayalı Men in Black filmi ilk kez 1997’de yayınlanmış ve 1.65 milyar dolarlık bir uluslararası gişeye sahip olmuştu. Will Smith ve Tommy Lee Jones’un oynadığı orijinal Siyah Giyen Adamlar üçlemesinde Ajan J ve K vardı. Bu ajanların günleri dünyaya tehdit olan uzaylılara karşı gezegenimizi savunmakla geçiyordu.

Bu yapım için Men in Black filmlerine soft reboot(
yumuşak bir sıfırlama) getirilmiş diyebiliriz. Farklı olarak söylenebilenecek şeylerden biri de Ana Merkez’in bu kez New York değil Londra olması. Hemsworth ve Thompson da Ajan H ve M olarak karşımıza çıkacaklar. Emma Thompson’ında Ajan O rolünde bulunacağı belirtildi. Liam Neeson da Birleşik Krallık bölgesindeki MIB’in başındaki ismin rolünde oynuyor olacak.

Film Agent M(Tessa Thompson) ve Agent H (Chris Hemsworth) ikilisinin bir cinayet gizemine dalıp dünyanın öbür ucuna gönderilişini konu alıyor. Hemsworth ve Thompson’a ek olarak, oyuncular arasında Rebecca Ferguson, Liam Neeson, Kumail Nanjiani ve Emma Thompson var. Filmi yöneten isim ise F. Gary Gray.

Tessa Thompson geçtiğimiz günlerde bir röportajda “ Ben Emma’nın büyük, çok büyük bir hayranıyım.” dedi. “Emma ve ben akrabayım. Ona meydan okumak, onunla takılmak ve ondan öğrenmek… Sakin kalabilmek için kendimi çimdikliyordum çünkü bu durum bana çok şey ifade ediyor.”

[Not: Burada Tessa Thompson’ın söylediklerini birebir konuşmasına göre çevirdik. İngilizce cümlelerle Türkçe karşılıklar konuşmalarda uyumsuz gibi gelebilir.]


“ Umuyorum ki bu uyarlamayı iftiharla yapıyoruz.” şeklinde ekledi. “ Diğer Men in Black filmlerinde gördüğünüze nazaran daha çok aksiyon içerdiğini düşünüyorum. Bir diğer perspektifle daha global. Set İngiltere’de ve İngiliz mizahı çok eğlenceli. Ajanlar da dünyanın başka yerlerine seyahat ediyor.Bence Liam Neeson, Emma, Kumail Nanjiani ve Rebecca Ferguson ile çalışmak harika. Çok muhteşem bir de dönüş sahnemiz var.”

Aşağıda Men in Black International fragmanını ve posteri görebilirsiniz.

Men in Black International fragmanı