KEANU REEVES Wolverine Rolünde Oynamak İstiyor

Aktöre John Wick rolü yeterli gelmiyor, Keanu Reeves Wolverine oynamakla ilgilendiğini söyledi.

Aktör, geçmişte unutulmaz rollere sahipti. Bilim kurgu dünyasında Matrix’te Neo rolü ile şöhretini büyüten Reeves’in rol  listesinde hiç süper kahraman rolü yok.

54 yaşındaki aktör ScreenGeek ile konuştu. Replicas filminde Alice Eve ile birlikte oynayacak olan Reeves, bu filmde insan beyni üzerinde çalışan bir sinirbilimci olacak. Ama buna rağmen yıldızlar, onun bir süper kahraman filminde oynaması üzerine konuşmaya başladılar. 

DC ya da Marvel filminde görünmenin bu günlerde Hollywood’daki aktörler için bir zorunluluk olduğu düşünülüyor gibi.

Röportajda Reeves’in Wolverine ya da Batman rolünü üstlenemediği söylendi. Ancak aktör onları düzeltti ve rollerin o anda direkt doldurulduğunu açıkladı.

Hugh Jackman‘ın Wolverine karakteri, aktörün geçen yıl Logan’dan  sonra süper kahraman olarak ’emekliye ayrılmasından’ sonra boşa düştü. Röportajda Reeves’in hangi rol de oynamak istediği hakkında düşünmesini istendi.

Batman ve Wolverine arasında karar vermek zor bir seçim. Batman’in çok güzel araçları var ama Wolverine pençeleri çıkardığında oldukça harika görünüyor.

Reeves açıkça artıları ve eksilerini tartmak zorunda değildi, çünkü Wolverine oynamakla ilgilendiğini itiraf ediyor ve cevabından oldukça emin görünüyordu.

Oyuncu şöyle dedi

İkisi arasından biri olacaksa Wolverine rolünde oynamayı çok isterim.

Reeves kesinlikle Jackman’ın süper kahraman tasviri sonrasında yerini doldurmak için zorlanabilirdi ama karakter olarak taze bir yüz görmek ilginç olurdu.