Marvel Stüdyoları Planlarından Onaylanan Filmler Sızdı

Marvel Stüdyolarından gelecek yapım seviyesindeki Nova, New Avengers, Young Avengers ve Dark Avengers gibi en az 5 ya da 6 tane onaylı film bilgisi elimizde var. Ancak klasik kahramanlarımızın filmleri de ortadan yok olmayacak gibi görünüyor.

Marvel Studios’un 4. fazının planlarına dair son bir sızıntı bize oldukça ilginç birkaç haber getirdi. Sızıntı, Thor 4, Ant-Man 3 ve Captain Marvel 2’nin de listede olduğunu iddia ediyor.

Tabii ki, Captain Marvel 2‘nin gelecek olması pek de  sürpriz değil. Carol Danvers’in bu yılın başlarında Marvel Sinematik Evreninde tanıtılması ile en güçlü Marvel kahramanı olması filmlere yeni bir soluk getirdi. Benzer şekilde, Thor’un Avengers’da sona ermesi ve Galaksinin Koruyucuları’nın bir parçası olarak görülmesi “Thor 4 gelecek mi” sorularını akıllara getirmişti.

Ant-Man 3, kesinlikle biraz şaşırtıcı. Ant-Man ve Wasp iyiydi, ancak tam olarak kimsenin favorisi haline gelmedi ve gişede sadece 622 milyon dolar kazandı (bu çok fazla görülebilir ama  Marvel standartlarına göre değil). Belki de Kevin Feige, Scott Lang’ın Avengers: Endgame’deki büyük rolüne verilen tepkiyi gördü ve o da Janet Van Dyne, Hope Van Dyne ve Hank Pym’in hikayesi için uygun bir sonu hak ettiğine karar verdi.

Tabii ki, hala filmlerde ne işleneceğini bilmiyoruz ama Thor 4 ve Ant-Man 3 için oldukça meraklanıyoruz.