DANMACHI 2. SEZON Kesin Yayın Tarihi Görseliyle Beraber Geldi

Warner Bros. Japan, Danmachi 2. sezon için yayın tarihini net olarak verdi. Uzun adı ile Danjon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka, 12 Temmuz 2019’da ekranlara ilk bölümü ile gelecek. Fujino Omori’nin light novel’ından uyarlanan anime oldukça beğeni toplamıştı.

Sentai Filmworks firması, Anime Expo’da yeni sezonun ilk bölümünü göstereceğini açıkladı.  Ayrıca Kuzey Amerika’da 4 Temmuz’da  İngilizce adı ile Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion filmi için bir prömiyer düzenleyeceklerini de ekledi. Warner Bros. Japan yapıma ait çeşitli romanların ve manga uyarlamalarının 12 milyon kopyaya sahip olduğunu söyledi.

 

Danmachi 2. sezon görseli
Danmachi 2. sezon görseli

Tokyo MX, Sun TV, KBS Kyoto, BS11ve AT-X üzerinden  12 Temmuz günü ilk bölümü yayınlanacak olan Danmachi 2. sezonun kadrosuna katılan yeni seslendirme sanatçıları ve seslendirecekleri karakterler şöyle:

Akeno Watanabe – Aisha Belka
Wakana Kowaka – Daphne Lauros
Ayumi Mano – Cassandra Illion
KENN – Hyakinthos Clio
Ryota Ohsaka – Apollo
Haruka Chisuga – Sanjōno Haruhime

2019 Bahar Sezonunda Gelecek Animelerden Heyecanlandıklarımız

Hideki Tachibana (Circlet Princess, Armed Girl’s Machiavellism)  ikinci sezonda yönetmen koltuğunu  Yoshiki Yamakawa’ya(J.C. Staff) bırakacak . Senaryo Hideki Shirane’ye aitken karakter tasarımlarını Shigeki Kimoto üstleniyor olacak. İkinci sezonun açılış şarkısı ise Yuka Iguchi’den” HELLO to DREAM”

Sizin yayınlanmasına bir aydan daha az zaman kalan Danmachi’nin 2. sezonu hakkında beklentilerileriniz nedir? Yorumda bulunun.