Marvel, Taskmaster’ın Haklarını Geri Aldı mı?

Taskmaster, Marvel çizgi romanlarındaki kötü karakterlerin en sevilenlerinden biri ve muhtemelen onun süper gücü, dövüş eşleşmelerinde fanlar tarafından seçilmesini sağlıyor.

taskmaster

X-Men’de sıkça görülmeye başladığından beri görünüşte FOX hala Taskmaster‘ın haklarını elinde bulunduruyor. ComicBook.com’un kaynaklarına göre, Marvel filmin haklarını bir süre önce, sessizce yeniden almış olabilir.

Kaynakların söylediğine göre, Marvel Taskmaster’ın haklarını, 2013 yılında Daredevil’in haklarıyla beraber geri aldı. Konu, Deadpool’un yönetmeni Tim Miller, Heroic Hollywood’a Merc with a Mouth‘un karşısına hangi karakterleri koyacağı hakkında röportaj verirken gündeme geldi. Miller şunları söyledi;

“Deadpool’u Batman’le kavga ederken görmeyi çok isterim. Sadece şaka yapıyorum, bu, Marvel ailesinde asla olmaz. Deadpool’u, Marvel’in diğer bir sağlam karakteri Taskmaster’ın karşısında görmek isterim. Ama eğer Fox ailesinde kalmış olsaydım, Taskmaster’ın Wolverine‘in kadın versiyonu X-23 ile karşılaşmasını isterdim.”

Fikir ve zamanlama ne kadar doğru olsa da, Marvel, Taskmaster’ın MCU’de görüneceğiyle ilgili bir açıklama yapmadı.