Marvel Stüdyoları DEADPOOL 3 için Hala Kararsız

Disney, Fox’un sahibi olduğu için, Marvel’in X-Men evreninde hakları bulunuyor. Marvel Stüdyoları’nın başkanı Kevin Feige’in Marvel Sinematik Evrenin’deki ana ekibini almak için pek aceleci görünmese de Deadpool’u almak konusunda oldukça istekli görünüyor. Ryan Reynolds‘un rolünü koruyacağına ve karakterin genel hatları hakkında pek fazla bir şeyin değişmeyeceğinden eminiz ama Marvel, Deadpool 3 çekimleri konusunda hala bir fikir birliği sağlanmış gibi görünmüyor.

Ryan Reynolds, Deadpool karakterini farklı bir şekilde kullanmak istediğini ve bu karakterin ne derece önemli olduğunu sinema dünyasına belirtmişti. Ocak ayında, izleyicilerin kendisinden sıkılmasını önlemek için işleri taze tutmak gerektiğini bir kez daha hatırlatan Reynolds, Deadpool 3 için olumlu yönde konuştu.

Bununla birlikte, Marvel’ın Deadpool için en iyi seçenek olup olmadığından hala emin değiller ve görünüşe göre anti kahramanımız olan Deadpool için potansiyel olarak kendi Disney Plus TV şovunu da çekmeyi düşünüyorlar.

Bununla birlikte, son iki filmin başarısı elbette Deadpool’un büyük ekranda parlak bir geleceği olduğunu ve Marvel’in bu konuda çılgınca davranabileceğini kanıtlıyor.

Şimdilik, henüz hiçbir şeye karar verilmiş değil ancak Deadpool 3‘ün çekimleri konusunda bir belirsizlik devam ediyor. En azından sinemalarda ya da Disney Plus’ta Deadpool’u göreceğimizden eminiz. Çılgın ve marjinal karakterimizin yeni filminin gelmesini istiyoruz.

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşmak üzere…