ELDEN RING: Hidetaka Miyazaki ve George R. R. Martin’in Kaleminden Yeni Bir Evren

ELDEN RING

Uzun bir maratonun ardından Game of Thrones geçtiğimiz günlerde finalini yapmıştı. Kızıl Düğün’de kalplere saplanan bir hançer misali son bulan seri bitişi ile hayranlarını hiç de memnun etmemişti. Fakat hayranların o yaralı kalplerini iyileştirecek haberler var. Bu haberin başlığından da anlayacağınız üzere konumuz; Elden Ring.

Buz ve Ateşin Şarkısı serinin yazarı George R. R. Martin ve Bloodborne‘nun yapımcılarının yeni bir oyun üzerinde ortak çalıştığı bilgisi sızdırılmış durumda.

ELDEN RING

Sızdırılan bilgilere göre oyunun ismi Elden Ring ve E3 2019’da diğer Bandai Namco oyunları ile birlikte oyunculara tanıtılması muhtemel.

FromSoftware EldenRing isimli, Hidetaka Miyazaki ve George R. R. Martin’in kaleminden çıkmış yeni bir evreni oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Söz konusu evrenin Dark Souls veya Bloodborne evrenlerinin bir devamı olmayacağı ve kendi başına yeni bir seri olacağı söyleniyor.

Ek bir bilgi ise fantastik bir evrende geçen ve rol yapma öğeleri barındıran oyunun bu zamana kadar FromSoftware tarafından yapılmış en büyük oyun olacağı iddiaası.

PC, Xbox One ve PS4 platformlarına çıkacağı söylenen oyun için ise henüz net bir çıkış tarihi ortada yok.

Sizin beklentileriniz nedir? Yorum yaparak veya bu haberi paylaşarak destek olabilirsiniz.

Sinema, dizi, oyun sever