FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

MALEFİZ Tüm Koruyucu Güdüsüyle Yeni MALEFICENT 2 Fragmanında

0

Fantastik ve macera türlerini bir araya getiren filmin  yayınlanmasından yıllar sonra ikinci film karşımıza çıkacak. Bir ay önce Disney, Maleficent: Mistress of Evil (Malefiz: Kötülüğün Gücü) filmi için resmi bir tanıtım videosu yayınlanmıştı.

Eğlence sektörünün devi Disney, sonunda filmin ilk resmi fragmanını yayınlamaya karar verdi. Fragman, izleyicilere Angelina Jolie'nin oynadığı Karanlık Peri'nin filmde nasıl bir rol oynayacağı konusunda net bir fikir veriyor. Ve beklenenin aksine, Maleficent bu filmde  sahiplenen/hükmeden anne figürünün rolünü üstlenecek gibi görünmekte.

Elle Fanning'nin oynadığı Aurora karakteri ile Malefiz arasındaki tartışmalara tanıklık ettiğimiz videoda, Aurora'nın Prens Philip ile evlenmek istediğini ancak Karanlık Peri'nin bunu istemediğini görmekteyiz. Fragmanda oldukça öfkeli bir Malefiz var. Bu da kendisinin ebeveynlik problemlerinden başka sıkıntılar da doğabileceğini düşündürüyor.

Disney'in Mistress of Evil filminin özeti, Maleficent ve Aurora'nın "Büyük Savaş'taki karşı taraflarla ayrılacağını, bağlılıklarını test edeceklerini ve gerçekten aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olacağını" söylüyor.

 

Karanlık Peri'yi beyaz perdede görmeyi iple çekenlerdenseniz tarihi hatırlatalım. Maleficent: Mistress of Evil 18 Ekim'de sinemalarda olacak.

Önceki yazımız olan Sınırsız Vahşet SAW - TESTERE Serisi İncelemesi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.